Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Várjak, vagy keressek és építsem az életem? 16F

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves fiú vagyok, régi barátnőm is 16 és már az oldalon feltettem egy kérdést, de sajnos újra előjött a probléma. A régi barátnőmmel bő féléve szakítottunk, mert tapasztalatlanság miatt, siettettem és nem figyeltünk e egymásra annyira, amennyire kellene! És nagyon megbánta többször is írt levelet nekem...azóta nagyon nagyon ritkán beszélünk, szinte kerültem...de egy hónapja kb, nagyon úgy érzem, mintha valami különösebb oka lenne annak, hogy ennyire hiányzunk egymásnak és ennyire nem tudok rajta túllépni! Neki most jelenleg van barátja és szereti, én meg próbálok túllépni rajta és egyben nyitottnak és mosolygósnak lenni na mint nap! De mindig van olyan véletlen, hogy vagy eszembe jut, vagy rám ír egyidejűleg akkor mikor én is szeretnék neki írni! Nagyon össze vagyunk zavarodva és sem én sem ő nem tud semmit csinálni! És én nem szeretnék neki rosszat, az a fontos, hogy ő boldog legyen, ha nem is velem, akkor mással és megtisztelem, hogy nem rontom el a kapcsolatát! Most annyit tehetek, hogy folytatom amit eddig is, de ha még egyszer előfordul, hogy valamiért eszembe jut és írunk egymásnak, akkor azon nagyon át fogom gondolni! Még annyit kell tudni rólunk, hogy 8 évig voltunk egy osztálytársak és utána indult a kapcsolatunk...szinte olyan, mintha testvérek vagyunk és mindig mondja, hogy a legemlékezetesebb barátja lettem! De nyomja a szívem, hogy érzem rajta, hogy valami nem stimmel és velem sem...csak az élet most azt mondja, hogy még maradjunk távol egymástól...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Hogyan döntenétek? Mi szerint? A jövőt vennétek alapul, vagy hogy a jelenlegi barátságunk milyen nagy alappal és különlegességgel rendelkezik?


Nagyon örülnénk, ha segítenétek tanácsokkal, esetleg saját tanulságot elmondanátok! Köszönjük előre is a válaszokat :)



2017. szept. 19. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanad pls a keresztneved? Asszem sejtem ki vagy de nem biztos...
2017. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne mond az előzőnek ! :D

(pletykák stb. sry, ha nem így van. :) )

Btw.

Alapjáraton mindig azért mennek az emberek más útra, mert a régi rosz volt és a legjobb tanács.. ami rosz, azzal nem kell foglalkozni!

(De amúgy, a csajszikának lehet, hogy annyi baja van hogy a mostani bakja valamivel roszabb.! Szomorú igazság. :c )

2017. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elso kerdezo vagyok(fiu) es nem mondanam el senkinek..
2017. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!