Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki bejon nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki bejon nekem es szerintem en is neki. Telefonon rengeteget beszelunk, de eloben nem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit meg szeptemberben a suliban ismertem meg. Messengeren sokat beszelunk, de suliban amikor osszefutunk akkor nem nagyon... tudom hogy bejovok neki, mert mindig ram nez a folyoson meg amikor elmegyek elotte a haverjai mindig lokdosik es nevetnek, de suliban amikor talalkozunk akkor beszelunk egy keveset aztan ennyi. Altalaban haverjaival log es kicsit ez zavar. Amikor meg odamegyek hozza 1-2 perc mulva elmegy mert valamilyen dolga van vagy orara megy, vagy a haverjaival van. Mit csinaljak hogy tobbet beszeljunk? Ha meg elhivnam valahova az gaz mert az olyan mintha en vinnem el randizni.. normalis valaszokat kerek. Koszonom❤

2017. szept. 21. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem "gáz",honnan veszik az emberek az ilyen "gáz ha..." dolgokat?

Ha tetszik valaki s szeretnél tőle valamit,akkor tégy érte szívem. Beszélgettemessengeren,ez eddig jó,suliban nem tudtok normálisan beszélni,ezt is megértem. Akkor beszélj meg vele egy találkát hétvégén vagy suli után. Innen tudni fogja,hogy kedveled,s remélhetőleg lépni fog.

2017. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a mai világban a nők egyre többet kezdeményeznek, lassan többek mint a férfiak. Nem akarom beléd beszélni az ördögöt, de szerintem nincs semmi gáz, ha pl nagyszünetben megkéred, hogy nincs-e kedve kimenni veled az udvarra sétálni vagy beszélgetni, vagy esetleg ebédelne-e veled a menzán, vagy nemtudom :D Először ilyekkel próbálkozz és ha már lazábbak vagytok akkor vagy ő hív el sütizni vagy te. Mondjuk még azt sem tartom hülyeségnek ha együtt sétáltok haza suliból. Saját tapasztataból merítettem az ötleteket, remélem segítettem :D sok sikert :)
2017. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat❤
2017. szept. 22. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanezt tudom mondani, mint az előttem lévők. Kezdmenyézz! Lehet a sràc csak erre vàr, fél nyitni feléd, mert nem tudja, mit érzel irànta és nem akar beégni előtted. Hívd el valahova, nem feltétlenül kell randinak felfogni ezt..😶😀
2017. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudja hogy bejon nekem mert messengeren mindig ugy beszelunk hogy egyertelmuen lejon hogy tetszunk egymasnak... csak eloben valahogy nehez megy a beszelgetes
2017. szept. 22. 22:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Nehezen*
2017. szept. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!