Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 honapja ismerkedek 1 lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honapja ismerkedek 1 lannyal,5x talalkoztunk mar, mindennap beszelunk rengeteget facen, eddig 1 szajrapuszi, csok volt, ma talalkozunk, csokoljam meg?

Figyelt kérdés

Ugy erzem hogy mar nem erdeklem annyira mint eddig, nem olyan lelkes mint eddig. Mar 3hete nem talalkoztunk, de ma fogunk. Szerintetek csokoljam meg? Ha igen akkor mikor? Elkoszoneskor vagy amikor melyen egymas szebe nezunk vagy mikor.. nem volt meg baratnom

es ez lennne az utolso lehetosegem nala szerintem... mert szerintem ramunt hogy nem volt semmi. Szerintetek?


2014. dec. 12. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Te életképtelen szar..
2014. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Szóval nem vagy egy nőcsábász.


Igen, csókold meg.


Üljetek be egy kellemes kis pubba/kávézóba/bárba/kocsmába. Olyanba menjetek, ahol lehet egymás mellé ülni, lehetőleg kanapékon vagy padokon.

Igyatok egy kis bort a randi alatt, mondjuk fejenként 1-2 pohárral.


A legfontosabb hogy intimitást alakíts ki vele, aminek a legfontosabb módja az érintés/fogdosás.

1 óra után már el lehet kezdeni megérinteni is a lányokat finoman. A derekukat, vállukat, karjukat, csípőjüket. Először csak egy pillanatra hozzáérni. Aztán pár másodpercre. Aztán otthagyni a kezemet. Mindezt úgy hogy beszélgetés közben, mintha nem is csinálnál semmit, szinte észrevétlenül, feltűnésmentesen. Utána bevetsz pár intimitásnövelő lépést, például hátrasimítod a haját, bámulóversenyt játszotok, kamu tenyérjóslást csinálsz, átkarolod meg hasonlók és 2-3 óra hosszával a randi kezdete után megcsókolod.

2014. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában ha első randin nincs csók, akkor már nem is lesz. Reménykedj, hogy nálatok ne így legyen, és természetesen igen, csókold meg!
2014. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3:

Igen, ezt én is megerősíthetem. Csak 20 évesen kezdtem csajozni ezért a kamaszos dolgok elmaradtak nekem, amikor 5 randin keresztül fogjuk egymás kezét.


Amit állíthatok: Soha olyan lánnyal nem feküdtem még le, aki nem hagyta hogy megcsókoljam az első randin. Ha nem volt csók, akkor utána bármit csináltam, minden veszve volt. Ma már ezért ha nem hagyja a csókot az első randin, nem is keresem őket többé.


Kérdező reménykedj hogy ez a lány is olyan szűzcsíra még, mint te.

2014. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, nem vagyok 1 nagy nocsabasz tudom.. pont azert kertem segitseget. Lehet hogy nem sok idot leszunk egyutt mert szuletesnapra megy. Ha fel orat 1 orat leszunk akkor hogy gyorsitsam fel a dolgokat?
2014. dec. 12. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor szervezd korábbra a találkozótokat.


Ennyi idő alatt semmit nem lehet csinálni. Max. a végén gyorsan megpróbálni megcsókolni, de akkor nagyon kicsi az esély a sikerre.


Szervezd úgy hogy együtt lehessetek legalább 3 órát.

2014. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De epp ezaz hogy nemtudjuk korabbra se kesobbre rakni. Ennyi idonk van es legkozelebb kitudja mikor fogunk talalkozni ha talalkozunk... ugy erzem ezaz utolso lehetoseg valamire...
2014. dec. 12. 13:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvolt a talalka... kb fel ora volt.. akkor se ultunk le hanem elkisertem szemceruzat venni.. utana meg elmenntunk a baratnojehez mert vele megy haza a buszon.. puszi puszi nsgy oleles. Ennyi volt. A vegen megakartam csokolni de oleles utan egybol ment a baratnojehez mert pont akkoe jott ki... Van még valami remeny?
2014. dec. 12. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, hogy ezt jól elkúrtad.


Ez a lány már nem akar semmit tőled, aminek köze van a szexhez, szerelemhez, intimitáshoz.


Keresned kell valaki mást, mert ennél a lánynál már totálisan elkúrtad.

2014. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez 100% hogy semmi esely? O is szokott keresni facen.. azert volt ilydm rovid a talalalka mert szulinapi bulira volt meghivva oda kellet mennie.
2014. dec. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!