Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok akiknek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akiknek a félénkebb fiúk tetszenek? 15/f

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak.
2017. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyéntől függ,de ha magamból indulok ki akkor válaszodra válaszolva igen.

14/L

2017. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen vannak.Én is ilyen fiúra bukom bár ő nem mindig félénk csak akkor ha egyes témákról van szó és olyankor imádom ,hogy lesüti a szemét és elpirul és nem meri kimondani a véleményét.
2017. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2017. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek biztos ez tetszik. Van amikor páromnak is bejön ez nálam, de van amikor meg a határozottabb. Szóval ez nála változó :D
2017. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak szerintem is,De kevesen.A csajok többsége inkább a menőbb,keményebb szószátyár nagyképű büszke srákokra buknak...Nyilván a csajok úgy gondolják hogy a "töketlen"(félénk srácok) nem érnek semmit sem a mai "világban"De tisztelet azoknak a csajoknak,akik a félénkebb srácokat is figyelembe veszik.
2017. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a félénkség fog vonzani egy lányt, hanem te, aki mellesleg éppen félénk típus.
2017. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira nyàmnyila hogy megse meri kérdezni hogy randiznál-e velem akkor kösz nem. :D 15/L
2017. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Persze. Mivel én sem vagyok egy nagymenõ ebbôl kifolyolag nekem is a félénkebb srácok jönnek be. De azért van egy határ. Mert nem szabad annyira félénknek lenni hogy nem kezdeményezel udvarolgatsz egy kicsit a lánynak. Mert ha nem teszel semmit azért hogy alakuljon köztetek bármi is akkor magától nem lesz csak úgy hopp egy baratnôd. Meg kell tanulni legyôzni a gátlásaidat. Mert egy lánynak éreznie kell hogy törôdsz vele. Szóval csak bátran! Ha látod egy lányon hogy próbál veled szemezni érdeklôdik irántad és neked is bejön akkor nem szabad szégyenlôskodni és emiatt elszalasztani a lehetôséget! Viszonozd a szemkontaktust köszönj rá bátran! Hidd el örülni fog neki. Ha pedig arra értetted a kérdést hogy inkább egy meno nagyszaju minden lánnyal flörtölök bulizós részegre leiszom magam srácot választanák egy visszahúzódobb kedves tanulós azonos érdeklôdéskörű fiú helyett akkor a válaszom egy hatalmas nagy NEM! Ebben a mostani világban hidd el egy kincs vagy és meg fogod találni a megfelelo lányt! 😊 15/L
2017. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem pl kifejezetten bejonnek a cuki kis szereny felen sracok😊 13ll
2017. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!