Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel nemreg ujra felvettem a kapcsolatot. Bokol meg hasonlok (es be kell vallani kinek nem esik jol olykor olykor egy par kedves szo) es tenyleg jofej, kedves gyerek de valahogy egyszeruen nem akarok tobbet mint baratsag... lehet csak felelembol de ezt erzem. De hogyan mondjam el? Ha folyamat halasztom az elobb utobb ugyis kiderul es rosszabb lesz de elmondani meg felek mert nem akarom megbantani sem.


Kerlek csak ertelmes valaszokat kuldjetek!

18/l


2017. szept. 25. 01:28
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:
Figyelj igazad van abban, hogy minél előbb kéne, és igen ha szeret megfogod bántani vele ( ami alapvetően nem a te hibád ) ezzel eggyütt kell élni, de abba gondolj bele, hogy később mégjobban fájhat neki
2017. szept. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy en konkretan azert kerestem fel mert elozoleg megbantottam es bocsanatot akartam kerni... es most meg eleg hulyen jon ki az hogy par napra ra megint bantom.
2017. szept. 25. 02:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés...


Voltam már én is a srác szituációjában, és sajnos itt nem fogod tudni elkerülni, hogy megbántsd. A srác tapasztalatain és az érzelmi világán múlik hogy mennyire, és persze azon is hogy mikor fogod neki elmondani, meg hogy eddig hogyan reagáltál ezekre.


Mindenképpen túl kell ezen esni minél hamarabb... nem tudsz jobbat, mint hogy barátságosan leírod neki hogy mit gondolsz. 20f

2017. szept. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt a "maradjunk barátok, nem akarlak elveszíteni" szöveget és mondd el neki nyíltan mit akarsz. Fájni fog neki, de egyenesen és nyíltan kell bánni a férfiakkal. Ezt azért mondom, mert voltam már abban a helyzetben, mint most a te haverod és meg kell mondjam, qrvára nem akartam a lány barátja lenni. A szerelme akartam vagy semmi.

21/f

2017. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt igy vegig olvasva hat most eleg s..gfejnek erzem magam :/ plane h most probalom elmondani neki... koszi a tanacsokat sracok
2017. szept. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!