Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek a távkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok a fiú pedig 17. Nem egy országban élünk és 6 hónapja vagyunk együtt.
2017. aug. 23. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ahogyan csak akarod.


ez nem kapcsolat, csak belekepzeled hogy ti most "egyutt" vagytok. par ev, es kinovod ugyis, mert rajossz, hogy a tavkapcsolat nem mukodk se rovid-, se hosszutavon.

2017. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szóval pár év múlva majd kinövöm azt a "kapcsolatomat" ami úgyis végetér rövidtávon? C:
2017. aug. 23. 17:29
 3/18 anonim ***** válasza:
fontosak a korulmenyek. honnan ismered, es hogy jottetek ossze? a szuleid ismerik?
2017. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előzővel, mert működhet a távkapcsolat. Nem egy példát tudok csak a baráti társaságomból, hogy 2-3 éve tart a kapcsolatuk és nagyon jól megvannak. Persze azt hozzá kell tenni, hogy két-három hetente találkoznak, és nem külön országban élnek (azért a 300-400 km nem kevés). Olyan embert is ismerek aki a párjával 3 évig távkapcsolatban élt, majd ugyan arra az egyetemre mentek tovább és összeköltöztek (ma már 2 gyerek büszke szülei). Szóval lehet jövője egy távkapcsolatnak, de ahhoz mindkét félnek sokat kell tennie. A kérdésre válaszolva pedig ha anyukáddal jó a viszonyod akkor először mondd el neki, majd szépen lassan apukádnak is mondd el, hátha segít benne anyukád is.
2017. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem az előző hanem az első. 4-es voltam
2017. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát egy nyelv tanuló appon keresztül ismerkedtünk meg, és már elkezdtük gyűjteni a pénzt a repjegyekre, szóval úgy számolunk hogy egy éven belül találkozni tudunk. Anyuval jó a kapcsolatom, de félek neki elmondank, mert ilyen még sosem volt a családunkban és nem tudom mit gondolna apuval. De mi tényleg mindent megteszünk, de szeretném nekik lassan elmondani hogy mire oda jutunk hogy találkozunk bízzanak bennem is és a fiúban is, és elfogadják ezt az egészet.
2017. aug. 23. 17:45
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat 2.válaszoló a szüleim nem ismerik.
2017. aug. 23. 17:46
 8/18 anonim ***** válasza:
tehat meg nem is talalkoztatok, de mar "jartok"??
2017. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tehat sose talalkoztatok, sose beszeltetek, sose lattad szemtol szemben, van koztetek 400 kilometer vagy tobb, es te azt kepzeled bele, hogy ti most "egyutt" vagytok. aha. hat, sok sikert. 16 evesen altalaban tobb esze szokott lenni az embereknek, vagy legalabbis a valosagot latjak, de hat neked ez jutott.
2017. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Melyik országban él? Milyen nemzetiségü? Ezeken függ a legtöbb.. ha pl magyar csak szomszédos országban lakik vagy pl horvát akkor sztem simán meg fogjátok tudni oldalni, ha az egyiptomi mohamed én megszakítanám vele a kapcsolatot.
2017. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!