Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a "haljak meg" szöveg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "haljak meg" szöveg a tiniknél mostanság?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom,ti hogy vagytok ezzel?

2017. szept. 26. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Haljak meg, ha tudom, mi ez.
2017. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dik tesvír, há ez olyan menő cuccos.
2017. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,azt veszem én is észre hogy manapság a magyar fiatalok körében egyre népszerűbb a kisebbség stílusa,szomorú.Akkor ezekszerint ez is onnan származik?
2017. szept. 26. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már 20 évvel ezelőtt is cigányduma volt.

Nem tudom miért jó magyar származás ellenére a cigány beszédet felvenni.

Mondjuk ma minden divatos ami 20 évvel ezelőtt leírhatatlanul gázos volt.

Várom már a műanyag bézbólsapkákat, meg a bömbimagnókat...

2017. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan olvasom, hogy jajj a magyarok átveszik a cigány dumákat, de mint korosztálybeli elárulhatom, hogy a többség csak gúnyolódik nem gondolja komolyan, hogy ez menő
2017. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Há hálják még tástvír, én is mái tini vágyok moré, mégsé tártom ézt ménőnek, há éz inkább gáz csháje
2017. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Lementem vidékre ott mindenki ilyen kisgrófót hallgatott... Fent pest körül nem igazán tapasztalom, hogy így beszélnénk. Csak a cigányok de az egy teljesen más kategória az tökmindegy tini vagy felnőtt ugyanolyan analfabéta elmebajos. Én pont azt veszem észre egyre több a szélső jobb nézetű tini(alias én) vagy liberális és nagyon hanáknak tartják ha valaki cigányként akar beszélni.
2017. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom minek mondják,de szörnyű...én nem használok semmi ilyet,nem vagyok se rasszista,se nacionalista,de egy magyar ember ne egy párszáz szavas kisebbségi nyelvből használjon szavakat hanem a mi gazdag és gyönyörű nyelvünkből.Káromkodni a magyar nyelvel lehet a legválasztékosabban,és minden mást jobban ki lehet vele fejezni mint a roma nyelvel:)
2017. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is "mai tini" vagyok, és mindenki akit ismerek és mondja az ilyesfajta értelmes kifejezéseket, viccből, gúnyból mondja :D
2017. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A párom húga most 16 éves és ő folyton ezeket a gyönyörű szavakat használja. Még hozzá azért mert tele van az osztálya cigányokkal.

Hiába mondjuk neki hogy ne beszéljen már így, sokszor nem dirket csinálja de ha az embert ez veszi korul reggel 7-5ig akkor csak ugy ráragad az emberre, de borzasztóan idegesítő...

2017. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!