Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, hogyan kaphatnék egy második esélyt és mivel lenne esélyem elhívni egy lányt? (Több infó lent! )

Figyelt kérdés
1-2 hete megkérdeztem egy lányt (17/l), akivel itt beszélgetek kb másfél hónapja, hogy randizna-e velem. Nemet mondott, de még sosem találkoztunk és még azóta is beszélgetünk. Nagyon sok közös tulajdonságunk, véleményünk, célunk és álmunk van. Régen előszeretettel gúnyolták, emiatt nincsen önbizalma. Pasija sem volt még és kérője sem. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehetne ebből valami, mit kellene tennem? Külsőleg egy dolog van (beszélgetés alapján), ami nem tetszhetne neki, mert nincsen sok hajam, de minden kritériumnak megfelelnék. És nincsenek egetverő feltételei a srácokat illetően, vagyis neki inkább a mackós alkat tetszik. 21/f

2017. szept. 27. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel indokolta, hogy nemet mondott.
2017. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinte nem áll még készen. De van egy olyan megérzésem, hogy csak azért, mert még nem találkoztunk és hamar hívhattam el.
2017. szept. 27. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónap után az nem túl hamar. Én nem várnék ennél többet.

Nem tudom, nehéz rájönni, hogy ez kamu kifogás vagy valódi ok, amit leírt.

2017. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem bizonytalan is lehet magában; nem is hiheti el, hogy valakinek ő tetszik; és bizalmatlan lehet még velem, mert nem tudhatja, hogy amúgy is olyan vagyok, amilyennek mutatom magamat a beszélgetések során.
2017. szept. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!