Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy [kocka] pasit?

Figyelt kérdés

Egy olyan srácról lenne szó, aki az osztályban kocka létére viszonylag menő szerepet tölt be.


Kedves pasik!

Mi az, ami plusz pont mondjuk egy beszélgetéskor? Mi az, ami felkelti a figyelmeteket? Ha mondjuk keresném a szemkontaktust, azt milyen néven vennétek?


Kedves csajok!

Bármi tapasztalat jöhet :)


(A kocka dolgok nem állnak messze tőlem - magamat is annak tartom)


2017. szept. 27. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
"Leszophatlak?" - Tudom bunkóság, kreténség ilyen írni stb-stb. De a pasik 90%-a erre tuti igent mond.
2017. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kapcsolatot akar a sráccal, nem egy egyalkalmas krvája szeretne lenni.
2017. szept. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha, szóval kocka, és mégis full hülye, szóval olyan mint én ><? Hát ha agyhalott vagy és a mellet értelmes akkor nyert ügyed van :'D
2017. szept. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le mellé és játszd el a nagyobb kockát mint ő, aztán a beszélgetés után, ne törődj vele és rád fog ugrani. Ha nem akkor meg annyira kocka, hogy már a csajok sem érdeklik őt.
2017. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Istenem. Ezek a nők rosszul választanak. Az izmos kockaagyuak nem menők. Egyenesen belegázol a lelkedbe. Inkább zenészeket válassz művészet van bennük , kedvesebbek és jobbak. Akkor nem lesz nag gond
2017. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki a steam-jét, nézd meg milyen közös jétékotok van ls nyomjatok együtt valamit, közben TS-en vagy skype-on dumáljatok
2017. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os mond valamit.

Szinte tutira nyert ügyed van, ha mindketten kockák vagytok, és tudtok valamivel közösen "kockulni". Nekünk ez bevált párommal. 30-on túl felváltva toljuk a GTA-t, régebben egy csapatban voltunk egy online autóversenyes játékban stb, szóval nálunk működik. Annyi a kockaságunkban a különbség, hogy ő egész nap be van jelentkezve szinte fészbukba, nekem meg még fészbukom sincs :) /és soha nem is lesz/

2017. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy szopás nekem is elég lenne:D.


Na de viccet félre téve...most azért akarsz vele lenni mert "menő" :D elég komolytalan vagy szóval,ha keresnéd velem a szemkontaktust nekem annyi jönne le ami van is, dugnál...és ennyi.


Szerintem ő meg szerelmes lesz, és elküld cs-go ban egy fegyver skint.


Sok sikert nektek!

2017. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uccsó, egyáltalán nem azért akarok vele összejönni mert menő :) a személyisége fogott meg
2017. szept. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!