Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a suliban titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a suliban titeket fogdostak a fiuk, ha igen hogyan, meddig mentek el?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az első barátom az még akkor is fogdosott amikor nem voltunk eggyütt, és mondhattam neki akármit nem hagyta abba. Plusz elég sokäig ment el.
2017. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Mi általános 8. Osztályba kezdtük el fogdosni a lányokat. Igen jó volt.


16/f

2017. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az ijesztő külsőmnek köszönhetően ilyenben nem volt részem. Viszont ha mégis lett volna biztos kaptak volna páran egy kis acélbetéteses seggberúgást :D
2017. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ez jó felfogás:"D

2017. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutott volna fogdosni és tapizni valakit
2017. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
71%

Eszembe se jutott és még most se jutna bármelyik lányhoz egyáltalán hozzáérni.

15/F

2017. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak normálisak? Ki az aki csak odamegy és pl a seggére csap egy idegen csajnak ( beleértve osztálytárs is). Bár mondjuk... Mai elb@@@zott nagylányoknak gondoló kis senkik lehet erre buknak. Gondolom várják hogy a szőkére festett ecsetfejű majom odamenjen IPhone al a kezébe és előadja a Janit. Undorító aki ilyen (beleértve a nyúlkálós dolgot is. ) pl ha meglátnám hogy a testvéremnek a hátsójára csap valaki, biztos hogy fossá verném.
2017. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Kétszer is a megfogták a fenekemet. Mit ne mondjak hirtelen nem is tudtam reagálni semmit mert nekem volt kellemetlen...

15l

2017. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Általában addig, ameddig hagytam. Azaz, esetemben, alig volt rá példa. (nem azért mert rossz csaj vagyok)

Viszont, aki ilyen gyenge csajszi volt, könnyen kaphatónak tűnt, plusz még "élvezte" is (sikítozott, röhögött), hogy a középpontba van, kb. mindegy, hogy miért, annál durva volt a helyzet.

2017. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!