Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a suliban titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a suliban titeket fogdostak a fiuk, ha igen hogyan, meddig mentek el?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

#8

Nem homoszexuálisok, csak szimplán nem mindenki egy mindenáron kiéhezett, nyálát csorgató csávó. Attól, hogy nem pofátlan valaki attól miért meleg? Magyarázza már el nekem valaki! Én is hetero vagyok, három komolyabb barátnőm is volt de mégsem fogdosok random lányokat és csorgatom a nyálam mint egy kiéhezett fenevad...jöhet a lepontozás :D

2017. okt. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen, volt. Elég sokáig zaklattak amilyen kis birka voltam, és féltem ellenkezni. Aztán egyszer amikor hárman szorítottak be a sarokba, eldurrant az agyam és pofozkodni kezdtem. Igaz, igazgatóit kaptam utána, de megérte mert lekoptak rólam. Csak azt szégyellem hogy nem előbb vertem pofán őket.
2017. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem... De én fogat verek emiatt XD

15/L

UI: Olyan jó azokat a 15/f-es válaszokat olvasni, ami szintén nemet mond... Jó tudni, h vannak még rendes/kedves/aranyos fiúk, és nem csak gyökerek...

2017. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Ylyria ***** válasza:

Engem először és utoljára ötödikben próbált megfogni egy srác, úgy pofán vágtam, hogy a szája és az orra is vérzett. Mondjuk nem hibáztathatom, mert új volt az osztályban és nem tudta, hogy mi, merre, hova és hány lépés és próbált bevágódni a többi fiúnál is. Viszont a gyengébb és pics.ásabb lányokat, rendesen megfogdosták, főleg ha még partnerek is benne.

15/L

2017. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 heil cézár ***** válasza:
100%

Én sosem fogdostam a lányokat (aki nem volt a barátnőm). Jó, persze kinek nem jutna eszébe egy formás hátsót megtapogatni, de nem vagyok állat, és tisztelem a másik embert, szóval sosem tettem. Ez a fogdosósdi főleg általánosban jellemző. Én ha lány lennék 100%, hogy nem hagynám, olyat lekevernék aki tapizik hogy többet az se próbálkozna aki hallott róla. Nem jó ha könnyen kaphatónak vagy ribinek néznek, lányok.


22/F

2017. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Nyolcadikos vagyok. Nálunk ötödikben elkezdődött a fogdosósdi. Engem kihagynak ebből, mert lapos vagyok és acélbetétes bakancsom hű társam mindenben... A legtöbb lánnyal napi szinten űzik. Sikítanak és röhögnek, de már többször is fenyegetőztek azzal, hogy szólnak az osztályfőnökünknek.

14/L.

2017. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bori Nagy válasza:
Nekem a seggemet fogdosták.😥
2017. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nalunk ez 8.ban durvolt elso felevben.. sarokba szoritottak minket es egy ket lanynak olyat csaptak h ottmaradt a nyoma ... vagy akkorakat markoltak a seggebe .. volt egy ket lany aki latvanyosan hagyta odament h fogdossak .. persze csak a “jocsajokkal csinaltak” a tobbit emberszamba se vettek.. es kiskorom ota edzek igy jo fenekem van es en is kaptam rendesen (sokszor utotteme erte es en lettem lecseszve) most gimiben is van h 1 honap ismerseg utan odajonnek es markolasznak de szerencsere ha oket megutjuk felfogjak h ne egy lany van aki hagyja de ala rendesen alanyulnak es amikor cicagatyaban van azzal szorakoznak h benyulnak a bevagasba (elol)
2017. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!