Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik osztálytarsam ma tesi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik osztálytarsam ma tesi oltozben leoltozott egy szál boxere én meg ráneztem hátuljára szerintettek ciki?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 18:05
 1/6 anonim válasza:

Hogy fiúként ránéztél egy másik srác fenekére? Nem hinném hogy az:D

Véletlenül tévedt oda a tekinteted? Szerintem az se gáz ha direkt, lányként tanusíthatom hogy mi is meg szoktuk bámulni más lányok mellét/fenekét akár véletlenül, akár azért mert jól néz ki. A lány ismerőseim 90%-a ezt teszi, a nagy részük nyíltan, nincs ezzel semmi baj, ettől még senki nem lesz meleg.:)

2017. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan szó, hogy "leöltözött" nincs, csak "levetközött"!!!!


Ha meg ránézel valakire az öltözöben, az elég megszokott dolog.

2017. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te érzed hogy az vagy nem, én hetero vagyok de szakmunkásba egyszer tettem egy általam viccesnek vélt megjegyzést jancsikára az egyik osztálytársamnak, na ott amit kaptam.. pedig én viccnek szántam, de ők nem vették annak, ez 91-94 közt volt.

Na ott az enyém qrvára az volt!!

2017. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Levike, nem unod meg a boxeres kamukerdeseidet? Kreten hulyegyerek erre veri magat, ne valaszoljatok mar ra...
2017. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyemre is ranezhetnel
2017. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg a matektanárom fenekére lel
2017. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!