Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna? (többi lent)

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha a barátnőtök szőrös? Most ne egy dzsungelt képzeljetek el, hanem arra gondolok, hogy gyantáztatni járok kb 3 hetente, és a vége felé már a kezemen és a lábamon is kb 0,5-1cm-es. Zavarna titeket?

2017. okt. 5. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem,hogy egyes lányok mindenből nagy ügyet csinálnak természetes,hogy szőrős vagy minden ember elkezd egyszer szőrösödni.Ne problémázzál már ilyen semmiségeken.
2017. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna :D
2017. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez meglepetésként ér de a lányok 90%-a olyan szőrös mint te. :) Csak sokan nem 3 hetente gyantáznak hanem hetente 1 vagy több alkalommal borotválkoznak.
2017. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem foglalkoznék azzal, hogy szőrös-e a kezed vagy a lábad.


18F

2017. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kicsit se, gyerekeknél még lehet izé, de ha érett a fiú nem fogja zavarni egyáltalán :)

természetes hogy a lányon is nő a szőr, ez nem egy istentelen dolog :D

ez kb olyan mintha az zavarná a pasit hogy menstruálsz :D ha hülye nem kell vele foglalkozni :)

20/f

2017. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kezed is gyantáztatod? :O
2017. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak a lábamat borotválom rendszeresen mert engem ott zavar a szőr. De a kézen is? Eszement és felelsleges. (Lány vagyok)
2017. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A láb zavarna, más nem
2017. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én lány vagyok,hasonló helyzetben.A kezem, lábam,combom gyantázva van,de bizony tapasztalatom szerint sokakat zavar.A kezemre sok megjegyzést kaptam már,addig is amíg szőrös volt, de azóta is amióta gyantázom és látni amikor kezd kinőni. Suliban, tesin nem tudom láthatatlanná tenni és ott a szőrösödő lábamért is beszólnak gyakran.
2017. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!