Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket nagyon zavarna,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nagyon zavarna, ha egy lány bőre betegség miatt csúnya?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és olyan bőrbetegségem van, hogy nem "sima" pattanásaim vannak, hanem ezek helyett olyan gyulladások keletkeznek az arcomon, amik később kisebesednek. Nem csinálok velük semmit, egyszerűen ez egy betegség. Ezeknek tudatában mennyire taszító ez nektek? El tudnátok tőle tekinteni, ha arról lenne szó, hogy összejöttök egy lánnyal, akinek hasonló baja van?

2017. jún. 27. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2017. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, hogy őszinte legyek én nem nagyon tudnák elmenni emellett. Egyébként nekem is tiszta pattanás az arcom, de ettől függetlenül nagyon válogatós vagyok.

Talán nagyon kanosan és nagyon részegen, egy éjszakára, de többet nem tudnék elképzelni. :D

2017. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ez lenne az ok ami miatt nem jönnék össze valakivel, ha bejönnél nekem nem pár kisebesedett pattanás állna közénk..

18/f

2017. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Skacok, most őszintén. Csak nekem tud ez vonzó is lenni? :D
2017. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!