Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom többet foglalkozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom többet foglalkozik a lánybarátjával mint velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az utobbi időben többet foglalkozik a lánybarátjával, együtt sétálnak a folyosón, nevetgélnek szinte már olyanok mint a szerelmesek :'( :'( velem meg nem is foglalkozik.. mit tegyek kérlek segitsetek mert nagyon félek hogy elveszitem

2015. dec. 16. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Már elveszítetted. Le lehet pontozni, de attól sajnos nem lesz jobb. Én meg nem fogok neked hazudni, ne haragudj. Készülj lelkileg! És ez nem a világ vége, nem akarok/akarunk egy kérdést itt látni a jövő héten, hogy most mit csinálj, mert ez történt! Nem! Semmit, egyszerűen ne foglalkozz vele, ez van, majd jön más. Valószínűleg fiatal vagy még, mint a nagyon, úgyhogy eljön majd az a személy, akibe tényleg szerelmes leszel. Nem kell félni!
2015. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam is rá hogy ilyen választ kapok! de köszönöm hogy őszinte vagy! Ha tényleg eljön az az idő hogy szakitunk akkor nem fogok vele foglalkozni! csak most bánt az egész rosszulesik.. azt mondja hogy szeret közbe le se sz*r .. De bezzeg azzal a lánnyal látom mindig de nekem mondja hogy szeret
2015. dec. 16. 13:00
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon kellemetlen, tehát megértem, hogy bánt. Ezt utálom én is, tehát inkább mondaná meg neked, hogy ennyi volt, minthogy hazudik, de más jobban érdekli. Sajnos vannak ilyenek, úgyhogy el kell viselned. Hidd el, jön majd valaki, aki tényleg szeret.
2015. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok támogatást és a tanácsot! megpróbálom egy kicsit kiverni a fejemből, de szeretem :( de ő nembiztos csak hülyitett :( :( mindig olyan 4-5 naponta beszélünk és ennyi az egész :( ez nem kapcsolat mért vagyok ilyen szerencsétlen hogy nekem semmi nem jön össze?! :( :'(
2015. dec. 16. 13:12
 5/21 anonim ***** válasza:

Te a saját szemeddel látod hogy sétàlnak a folyosón minden nap, de veled csak 4-5 naponta beszél? Elég szemétség az ő, és a lány részéről is.. Szerintem neked kellene szakítani, és én biztosan mondanám a másik csajnak kedvesen, hogy nem bántásból, de valószínűleg vele is ez lesz a helyzet.. Te ennél sokkal normálisabb vagy!! Találsz egy hozzád illő rendes fiút:)

16.L

2015. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
VALASZD A PACIKATTTTTR
2015. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a tanácsot!

Csak tudod ez sosem egyszerű mert első szerelem és még nemtudom hogy milyen a tökéletes kapcsolat. Amikor kettesbe vagyunk akkor kimutatja hogy szeret de a barátai előtt nem keresi a társaságom. Lehet hogy csak fél vagy már rám unt :(

2015. dec. 16. 14:02
 8/21 anonim válasza:
2%
Akaszd fel magad
2015. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kössz majd mindjárt! Inkább sütök palacsintát :D :D
2015. dec. 16. 14:06
 10/21 anonim ***** válasza:
Hisztizz. Nem fog hasznalni, de legalabb levezeted az ideget :)
2015. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!