Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és én mindig figyelek rá próbálok a kedvében járni..de ő hűvös velem..de azt mondja szeret..segitsetek..:(

2016. márc. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem...

Mond meg neki hogy szeretnéd ha odafigyelne rád... Ha kedvesebb lenne... Stb. Ha ez nem jött be akkor mond hogy ezt nem bírod és szakítani akarsz. Nállam ez Bejött... Ha szeret akkor foglalkozni fog ezek után veled.

Ha nem foglalkozik veled majd akkor meg meg sem érdemel.

2016. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én annyiszor próbáltam már beszélni vele
2016. márc. 28. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mit erőlködsz? Szakíts vele aztán keress egy értékesebb srácot. Nem könnyű tudom, de jobb mintha szenvednél.
2016. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van köszönöm
2016. márc. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!