Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek megtetszene (úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek megtetszene (úgy értem, csak a külsőt nézve) egy lány, akinek az alakja nagyon jó, az arca viszont nem olyan szép? (Azért Nem RONDA)

Figyelt kérdés

Nekem szerintem “jo testem” van, ha szabad igy fogalmazni, viszont az arcom nem a legszebb. Nem csúnya, de szep sem. :/


A kérdésem az, amit fentebb olvashattatok. Külsőre megtetszhetek bárkinek is, ha csak az a lakom jo?


Nézzetek hulyenek, de ez engem tényleg aggaszt. :(


2017. okt. 12. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Meg hát.
2017. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha jó az alakod akkor lehet.De ugye teis tudod hogy a külső a belső nélkül semmit sem ér. Spoiler: Ha az arcos nem szőrös akkor minden okés :D A pattanásokkal meg nem kell törődni, majd elmúlik (ha az a bajod)
2017. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Az arc az amit az ember megnéz először.

Szinte mindig az arc alapján döntünk hogy szimpatikus-e az illető vagy nem megbízunk benne-e vagy sem ez persze változhat az idő múlásával de az első benyomás mindig az ember arca.

A jó seggem van meg a nagy csöcsöm van az csak a "húú de megdugnám" kategória.


(az nem túl szép arcú lányok ha elérik a 30-at, onnantól fölfelé már szebbek lesznek mint a tinikorban szép arcú lányok 30+osan.


A testet lehet formázni az arcot sajnos nem.

2017. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy jo alaku nonel igen ritka az, hogy az arca miatt ne tetszene, az mar izles dolga.

De ha kuldesz kepet, mondok velemenyt.

2017. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
8%
Kép után én is szivesen mondok véleményt.
2017. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Úgyse fog képet küldeni az arcáról. Főleg ha nincs megelégedve vele.
2017. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
En meg meg vagyok rola gyozodve hogy csak bebeszeli maganak es amugy szep az arca, azert kerek kepet :)
2017. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért milyen alakod van hogy jónak találod? :) amúgy legyen önbizalmad a szépség relatív dolog. :)
2017. okt. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!