Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy alacsony lány szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alacsony lány szinte mindig magas sarkú bokacsizmát hord, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem tetszik neki hogy alacsony, és ezzel próbálja meg kompenzálni? És ez befolyásolja hogy milyen magas fiúval jönne össze? Csak magasság vagy nála kicsit magasabban is?
2017. okt. 13. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés második részét nem igazán értém, de gondolom azért hord ilyen cipőket, hogy magasítsa magát.
2017. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha alacsonynak érzi magát a csaj (lehet hogy magadról beszélsz (írsz) kérdező), akkor hordjon magas sarkút, persze csak akkor ha úgy érzi jól magát.Amugy a szerelemben egyáltalán nem számít a magasság.. pláne ha a csaj alacsonyabb mint a fiú..Az úgy van jól..Nemkell azért magasítanod magad, mert a srác magas te pedig alacsony..De ismétlem: Ha te úgy érzed jól magad, akkor hord bátran.
2017. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok, de ettől függetlenül tőlem még alacsonyabb fiú is tetszett már. Szóval azzal nincs összefüggés.
2017. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En pl azert hordok, mert tetszik es szeretem. Kenyelmes. Mig a csizmakat utalom, csak akkor vagyok hajlando felvenni, ha min.20 centis hoba kell kozlekedni. Lehet, hogy ez neked uj, de nem minden mozdulatunk a fiuk miatt van.
2017. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2-es félreértetted, én fiú vagyok csak annyi hogy alacsony :D Ezért voltam rá kíváncsi hogy a magassarkús alacsony lányokat zavarja-e ha a fiú is alacsony
2017. okt. 13. 17:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 13. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a húgom is elég alacsony és szeret magassarkú cipőben császkálni, de ne hidd hogy a fiúk miatt csinálja. Ő így érzi jól magát.
2017. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte mindig ilyen csizmát hordok, mert egyrészt tetszik, másrészt nagyon alacsony vagyok. Ettől függetlenül bármekkora sráccal összejönnék. Jelenleg egyre jobban kezd megtetszeni egy nálam alacsonyabb fiú. :D 17/L
2017. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én alacsony vagyok, és rendszeresen hordok magas sarkút. Mondjuk a kettő összefügg persze. Ha ennél magasabb lennék, akkor nem valószínű, hogy mindennap magas sarkút vennék fel. Így viszont muszáj. :)


De a lényeg, hogy ettől függetlenül nem csak a nagyon magas fiúk tetszenek. Jártam olyan sráccal is, akit cipőben már majdnem felértem. ;)

2017. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a magas sarkú bokacsizmákat. Azért hordom, mert tetszenek és amúgyis nőiesebb típus vagyok, de a magasságom sem utolsó szempont. Így pár centivel magasabbnak tűnök.

A fiúkhoz ennek semmi köze.

2017. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!