Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon régóta ismerek. Az utóbbi időben sokkal kedvesebb lett velem, sokszor csinál nekünk közös programot, figyelmes velem ölelget meg ilyenek. Ha azonban én próbálok közeledni hozzá, akkor nem igazán örül neki, és hamar lekoptat, de utánna ugyanúgy jön hozzám meg ölelget. Van egy másik lány is akivel régen nagyon jóban voltam és majdnem a barátnőm lett, vele nagyon ritkán beszélek, de ha véletlenül lánnyal lát, akkor odajáön ölelgetni kezd, meg elég feltűnően mutogatja magát. Ebben az a fura hogy csak akkor jön oda, ha egy másik lány társaságába vagyok. És ezenkívül van egy harmadik lány akinek van pasija is aki egy elég menő csávó meg nagyon jófej is, meg nálam sokkal jobban néz ki. És ennek a csaja is ölelget, meg állandóan engem hívogat el programokra a barátja nélkül, és ez nekem egy kicsit fura, mert a barátja jóval jobb fogás nálam. Az lenne a kérdésem, hogy miért csinálják ezeket? Melyik mit akar? Bocsi, ha egy kicsit értelmetlen lett a szöveg.

2017. okt. 14. 21:06
 1/2 anonim válasza:
100%

Rád aztán tapadnak a csajok :D

Az első szerintem meg akar szerezni magának, de úgy hogy mindent ő csináljon, pl programokat.

A második féltékeny.

A harmadik a barátját akarja féltékennyé tenni.


Lány szemszögből én így látom...aztán ki tudja?

2017. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
76%
Te vagy az Balu ? :*
2017. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!