Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki baromira tetszik. De nem merem leszólítani vagy is inkább nem tudom hogy csináljam. Valaki tud vakami ötletet? Várok egy pillanatra hogy legyen miért hozzá szólnom. Mit csináljak? Vagy inkább hogy csináljam?
2017. szept. 25. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Be vesztegesd az idődet mert könnyen másé.lehet ;)
2017. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Milyen szituációban szoktatok találkozni? Írj még valamit, mert úgy könnyebb válaszolni. :)
2017. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne várj a pillanatra, csináld meg Te a pillanatot!

Mennyi jó nőt kihagytam, mert a megfelelő időpontra/helyzetre/hangulatra vártam! Szólítsd le akkor, amikor legközelebb látod. Nem kell félni, mert nem a kudarc (esetleg) lesz később, amit megbánsz, hanem a kihagyott lehetőség.

2017. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!