Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre beleszerettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre beleszerettem az egyik barátnőmbe. Folyton csak rá gondolok és nem tudom kiverni a fejemből. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

2 éve ismerjük egymást. Amikor megismertem, eléggé jóban voltunk, de mostanra nem vagyunk túl közeli barátok. A 2 év alatt jártam 2-3 fiúval, de egyiket se szerettem, és folyton a lány jár(t) a fejemben. Most nyáron végre be tudtam ismerni magamnak, hogy szeretem. Csak egy barátnőmnek mondtam el, de ő nem ismeri, ezért nem tudott tanácsot adni. A lány akit szeretek tudja, hogy a lányok is érdekelnek, nem csak a fiúk. De nagyon fáj minden nap látni másokkal, és mindig csak reménykedem, hogy odajön hozzám, vagy beszélünk, de legtöbbször nem jön oda. Nagyjából 1-2 naponta szoktunk beszélni párszor, de mindig amikor meglátom, boldog leszek, és nem tudnám elmagyarázni, hogy miért. Kérlek adjatok tanácsot. Mit csináljak? Elmondjam neki?

15/L



2017. okt. 1. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha elmondod fogod tudni hogy össze jön e

ha igen akkor minden jó :)

ha nem legalább eltudod felejteni :(

de remélem össze jön nektek :) sok sikert :)

2017. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam el neki?
2017. okt. 1. 22:22
 3/4 anonim válasza:
100%
Mindenkepp szemelyesen. Hívd félre vagy ha épp beszeltek valahogy óvatosan hozd fel a témát . Igazából azért van könnyebb dolgod , mert tudja hogy vonzanak a lányok teged . Ha nem tudna akkor lehet sokkolnad azzal hogy nem vagy hetero plusz meg azzal is hogy ő tetszik . Szóval próbáld úgy kihozni az egeszet hogy ez a “szerelem “téma feljojjon. És vezesd fel hogy te nem bagy hetero. Ha kérdez ezután akkor válaszolj őszintén , ha esetleg lefagy vagy valami akkor vezesd ra hogy ő tetszik . Bokolj neki. Ha gondolod Irj privit, 16eves biszex lany vagyok ateltem mar hasmolokat
2017. okt. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CFB ***** válasza:
#3
2017. okt. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!