Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit csinálnátok ha ez lenne?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnátok, mit csinálnátok, hogyan segítenétek a barátnőtöknek, ha tegyük fel: az előző barátja akivel pár hónapja volt együtt és szinte majdnem megerőszakolta, de nem tette be neki, viszont azóta nagyon fél minden OLYAN dologtól? Nem mer meztelen lenni, stb..

Kérlek írjatok kort is, kíváncsi vagyok:)


2017. okt. 16. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele megértő. El fog jönni a megfelelő bizalmi szint. Csak sajnos később mint másoknál. Ui: Taposd ki a sz*rt is az előző fiúból, ha megteheted.
2017. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na jó, csak vicceltem. Ne bántsd fizikailag a fiút.
2017. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A srácot egy afro melegbárba bezárnám ott megtudná milyen ha megerőszakolják. Ha a lány nem akarná nem erőltetném ,türelmes lennék vele.
2017. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy hasonló lányt,csak ő neki nem a rossz tapasztalat az ami miatt nem mer mutatkozni meztelen,hanem szimplán szégyenlős. A lényeg a bizalom. Be bizonyítanám,hogy bízhat bennem,bármiben s meg győzném hogy egyáltalán nem vagyok olyan mint amilyen az előző. Megértő és türelmes lennék vele s nagyon odafigyelnék rá,ha erre kerülne sor.
2017. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaajj nem fiú vagyok 🙄
2017. okt. 16. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Várnék, és segítenék a szerelmemnek túllépni ezen. Fel sem hoznám a szex témát ennek tudatában, szerelemben annyira elenyésző a jelentőssége, hogy nem számít mennyit kell rá várnom. :) Az előző palit valószínűleg titokban csinálnám ki, a lány tudta nélkül, nehogy bűntudata legyen, ráeresztenék pár börtönből jött homokos csokiembert, aztán mehet a menet. De persze, mivel nem vagyok annyira gonosz, vennék neki egy csomag pelenkát is, bizonyára hasznos lesz számára. :)

18f

2017. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátja majdnem megerőszakolta, ne mond hogy nem látod hol a hiba..
2017. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megvárom, amíg meg nem bíz bennem teljesen.
2017. okt. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!