Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok! Ti mit csinalnatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Ti mit csinalnatok, ha a csaj sex kozben "fadarabkent" fekszik es nem csinal semmit?

Figyelt kérdés

Osszejottem egy lannyal, minden jo volt, tok jokat dumaltunk, kozos erdeklodesi kor, hasonlo izles stb.

Viszont a sexben eleg nagyot csalodtam, kb. Fekszik mint egy fadarab, es "o ahhoz van szokva, hogy iranyirjak". Megmondom oszinten ez engem nem is nagyon izgatott fel sexualisan, ezert felbe is hagytuk a dolgot. En meg ahhoz szoktam, hogy mind a ketten beleadunk anyait apait.

Attol tartok, hogy kovetkezonek is ez lenne, igy mar most elegge para van...

Egyik haverom azt mondta, hogy legalabb "be lehet tanitani" de szerintem 25 felett ne nekem kelljen mar tanitani. Jo sex nelkul viszont szerintem halott a kapcsolat. Ti mit csinalnatok?


2017. jan. 31. 07:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Tüzet csiholnék belőle.
2017. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
lépj tovább.. fel sem izgat rendesen, nem is csinál semmit... halott kapcsolat!
2017. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg tanitsd meg... Sokkal jobban elveznètek mindketten a szexet ha ő azt csinálná ami neked jó és te azt csinálnád ami neki jó...


Hidd el hogy megèri. A nők is emberek és vannak érzéseik. Ha segítesz rajta (mert tuti hogy ez a dolog őt is zavarja kicsit) akkor magadhoz tudod láncolni és a tenyeredből eszik (átvitt értelemben)


Én simán örülnék egy ilyen nőnek

2017. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Ez sokféle lehet. Voltak ilyen csajaim.

1. Irányítható, és mindent enged

Ez még jó.

2. Irányítható, de nem mindent enged

Ez már nem igazán jó.

3. Fadarab és nem irányítható. Hiába fordítanád más pózba, egyszerűen inkább végighorzsolja magát inkább mintsem hogy fordulna. Szörnyű! A nők nagyon ostobák tudnak lenni!

2017. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Ennél rosszabb a világon nincs. Szerintem egy nő gyakorlatilag csak így lehet rossz a szexben...borzalmas. Voltam ilyen lánnyal én is, 0 mozgás, fadarab hozzáállás, 0 hang, vagy bármi olyan dolog akár már az előjáték során ami felizgatott volna. B@lfa*kodás a köbön..hiába próbálkoztam. Aztán ennek az lett az eredménye, hogy erőlködnöm kelljen hogy fenntartsam az erekciót meg egyáltalán elmenjek...de kedvem sem volt húzni sem, inkább gyorsan túlesni rajta. Szóval lényegében rövid és rossz menetek voltak ebből, és ráadásul én hülye azt gondoltam hogy velem van valami problem...


Természetesen én erőlködtem, próbálkoztam, de nem volt változás. Vége is lett, utána is magamat éreztem egy nagy 0-nak, ne kérdezd miért. Persze azóta összehozott olyan lányokkal a sors akik tudják mit kell csinálni, és LÁTSZIK RAJTUK HOGY AKARNAK szexelni, és élvezik, ég és föld a kettő..teljesen más. Így már totál elpazarolt időnek érzem azt a régebbi dolgot.


Szóval nyugodtan próbálkozz, de szerintem max 1 hónapot adj a dolognak, próbálj róla beszélni is hogy miért ilyen, aztán ha nem sikerül belőle egy vadmacskát varázsolni akkor szerintem ne erőlködj..ha a szex nem stimmel, akkor semmi. Akárki akármit mond.

2017. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: kb szivembol szoltal. Ugyanez. Keves, vagy inkabb 0 erekcio, szenvedes, benazas... nagyon szarul ereztem magam utana es o is. Ot is zavarta. Es nyilvan magamat hibaztattam. Hogy velem van a baj? Impotens lennek? :D de aztan rendberaktam az egomat. Viszont nem szeretnek ismet ilyen helyzetbe kerulni. A csaj tok jofej, azt gondoltam ebbol vegre egy jo kapcsolat lesz. De ettol a fadarab szindromatol a hajam kitepem...
2017. jan. 31. 08:24
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Miért elvárás a mai világban, hogy az ember 25 éves korára, full tapasztalt legyen ilyen téren? Mi van, ha a csajnak mondjuk 1 vagy 2 partnere volt, akik ráadásul gyér szexuális kultúrával rendelkeztek, ezért nem tudtak átadni a barátnődnek semmit?


Adj neki 1 hónapot, próbáld tanítani. Ha nem hajlandó rá, akkor hagyd, ha igen és látod hogy akarja, akkor az előbb említett dologgal állhatunk szemben...

2017. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7: te nő vagy, ha jol sejtem?!
2017. jan. 31. 09:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves vagyok, egy párom volt eddig, vele vesztettem el, vele vagyok. És ő pl. imád irányítani, nem is nagyon hagy mozdulni úgy rám mászik. Persze azért nem csak fekszem, de ő sokkal aktívabb. És ha egy új kapcsolatba belekerülnék lehet én is zavarban lennék. Össze kell csiszolódni az elején... Lehet hogy te olyan vagy aki pikkpakk ismeri a csajt (vagy azt hiszi), van akinek meg hozzá kell igazodnia a párjához. Kommunikáció.. Mindenki mást preferál!

Te komolyan eldobnád a csajt amikor minden másban faszán stimmel az első és egyetlen szex után? Azt a szót még távolról se hallottad hogy össze kell szokni? Vagy ma már mindent ilyen könnyedén gyorsan elhajítunk, meg se próbáljuk megjavítani?


Én próbálnám rávezetni, hogy mit hogyan csináljon. Beszélnék vele és bíztatnám. Persze ha neked nincs hozzá türelmed vagy csak szexre kell akkor inkább dobd ki szegényt, jobban jár. Mert a leírásodból igencsak ez jött le.

(Persze vannak akiken nem lehet változtatni, akkor jogos lenne. De azokat sem első egy darab szex alapján lehet kiszűrni.)

2017. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenem. Nem a csaj hibaja hanem a korabbi pasike. En siman ugy levarrtam az enyemet hogy olyan halas volt meg a szajbadugas se zavarta, sot. A kozben is volt orgazmusa meg egy. Pedig egyaltalan nem vagyok egy alazo fajta. Ha nem talalod hozza a kulcsot engedd el, ne alazd azzal hogy nem tudsz vele banni.
2017. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!