Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit csinálnátok ha egy ilyen levelet talalnatok a postaládátokban? Mire gondolnátok először?

Figyelt kérdés

Szia!


Csináltam valami rosszat más nevébe. Azt hidetem, így jóbb lesz, de csak rosszabb lett és .....


Gyere a várkértbe ahoz a faház szerű valamihez szombaton , jó lenne hogyha tudnám tulisztázni a dolgokat


2017. okt. 17. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy üveg sört, meg egy doboz szigit. Jobban jártok mindketten.
2017. okt. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Röhögnék egyet és kidobnám a levelet.


Aki arra sem veszi a fáradtságot, hogy HELYESEN leírja, mi a szar baja van, az legkevésbé sem érdekel.

2017. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Elkuldtem neki fbn de ha nem valaszol, mert edig nem valaszolt bedobom postaladajukba, kicsit átírtam

Szerintetek?


Szia!! 

Elrontottam valamit más nevében és szeretném helyrehozni! Kérlek legalább olvasd végig!! Ő nem tudja, hogy írtam. 


Én írtam a Noémi fbjéből azt üzenetet hogy "Azt hidted sose derülnek......" aztán kitöröltem. Azt hidtem jobb lesz ha nem beszéltek még barátként sem, soha többé. 


Aznap este is én írtam a nevében hogy csak kihasználtad. Ő azt mondta sose tudna ilyet írni neked, mert bizik benned és sose tenél ilyet. 


Én voltam az aki első pillanattól kezdve tömte a fejét, hogy te rossz vagy csak kihasználod és úgy is van mellett 5másik lány. Én vettem rá a Dzsenit, hogy találkozon veled és akkor a Noémi belátja, hogy igazam van. 


Engem érdekelt az is hogy honan ismered a Laurát és akkor is velem beszéltél. 


Miattam vesztetek össze!! Az én hibám volt az egész, és szeretném legalább megpróbálni helyrehozni. Meg senkit nem láttam így szeretni, mint ahogy ő szeret téged még mindíg. Szülnipapja előtt azt mondta "Én csak egy dolgot kérek! Had bújak hozzá még egyszer." Amikor megkérdeztem, hogy mi lesz ha azt mondod 1-2év múlva, hogy te gyereket szeretnél mit csinál? Az volt a válasza hogy akkor gyereket szülök! 


Ha szeretted legalább egy kicsit is kérlek szépen bocsájts meg neki és adj egy eselyt. Ígérem többet nem tömöm a fejet, meg akkor se ha nekem nem vagy szimpi. Szeretném, ha végre jól lenne!

Köszönöm, hogy elolvastad!

2017. okt. 22. 22:43
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
B*szki..xD az erölködés ellenére megint nem sikerült. "Hidtem" - hát ez kész..:D
2017. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez qrvaj0! :D Amíg ilyen a helyesírásod, ne várd, hogy komolyan vegyenek az Interneten.

Én azt hinném, hogy az utcánkban lakó kisebbségi család buta, analfabéta, drogos kölke írta, hogy csapdába csaljon. :D Igazából nem is azért nem mennék el, mert ismeretlen az illető, hanem mert a szöveg alapján egy agykárosult 10 évest képzelek el, akit az anyja gumikalapáccsal ütött míg a pocakban volt.

2017. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nagy erődbe kerülne élőbe odamenni hozzá, vagy jó helyesírással leírnod? Nem a szöveggel volt a gond, mert ott már az első pár szó után elveszítettem a fonalat, hanem azzal, hogy még csak azt se tudom mit írsz le :D
2017. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Gyereket szülök!"

:DDDD

2017. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez jobb mint egy vígjáték XDXDXD Amíg nem tudsz helyesen írni meg akkora lúzer vagy hogy nem tudod az ilyet személyesen intézni addig inkább bújj el valamelyik sarokban.
2017. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!