Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy valaki melyik nemhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Én egy biszexuális lány vagyok és nagyon megtetszett egy lány osztálytársam. Szoktunk beszélgetni, de mindketten olyanok vagyunk, hogy folyton viccelődünk.

Honnan tudhatom meg, hogy ő melyik nemhez vonzódik?

Ha elmondanám neki, hogy én "mi vagyok", akkor lehet, hogy megijedne tőlem és onnantól kezdve komolyan venné a teljesen komolytalan poénjaimat is. Vagy csak azt hinné, hogy viccelődöm.

Az meg nyilván fura lenne, ha odamennék, hogy "hé, figyu, melyik nemhez vonzódsz?".



2017. okt. 18. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ne Mondj neki semmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kikotyogja az osztálytársaknak, és onnantól úgy leszel náluk lecseszve, megbélyegezve, hogy nem tehetsz róla.
2017. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
A tudatosságtól nem kell félni. S te nem betegségben hanem egy állapotban szenvedsz. Hidd el hogy nem gond ha szeretsz egy lányt a saját nemedből de egézzségi problémákat fog szülni mindenáron. 19f
2017. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mire gondolsz?
2017. okt. 18. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hú, ugyanígy vagyok vele. :D annyit tudok, hogy nagyon elfogadó, ami a "másságot" illeti, de hogy ez azért van-e, mert ő is ilyen, vagy csak úgy alapból elfogadó, azt nem tudom... pedig nem lenne rossz, ha csak úgy odamehetnék és megkérdezhetném tőle annyira egyenesen, amennyire te írtad az utolsó sorban...

most mondanám, hogy hát ahogy néz rád, ahogy viselkedik veled, az alapján döntsd el, de ez nagyon nehéz, mert a lányoknál sokkal több minden fér bele egy barátságba, mint pl. a fiúknál...

2017. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen..
2017. okt. 18. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2017. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahj velem is pont ugyanez van:((
2017. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én biztos úgy csinálnám ahogy leírtad...:)
2017. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!