Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel ár egy ideje nézegetjük egymást, beszéltünk is keveset, de nem tudom eldönteni, hogy mi játszódik le benne. Az feltűnt, hogy nagyon zavarba jön, elpirul, elcsuklik a hangja, remeg a keze, mintha izgulna.Régen nem voltam ilyen szituációban, kérlek segítsetek.Én is zavarban vagyok mellette, én is remegek, de nem kicsit, gondolom ez a kémia.

2017. ápr. 20. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok egy csajjal, de mivel sokkal fiatalabb nem merek lépni,pedig ezek a jelek elég egyértelműek..
2017. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg egy idősebb férfivel-mert félek csak jàtszik..vagy gyereknek tartana
2017. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ezek pont azok a jelek. Nem érdemes tovább gondolkodni rajta, igen, bejössz neki.

Csak lépni kéne, mert elmúlik az a rövid kis élet.

Bárhogyan, ahogy egy nő tud, és szerintem nem ciki kezdeményezni finoman, diszkréten. Csak olyan nőiesen.

2017. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!