Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom meg, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom meg, hogy a barátom nem csak szexuálisan vonzódik az egyik lányismerőséhez? Beleolvastam az üzeneteibe, de nem tudom eldönteni, hogy most "csak" megakarná d*gni, vagy esetleg több ez a részéről a lány iránt? 21L

Figyelt kérdés
Lesz szembesítő 'show' természetesen, de szeretnék felkészülni rá. Segítsen valaki.
2015. máj. 21. 18:12
1 2
 1/11 Mumusan ***** válasza:
95%
Nem mindegy??? Szembesítene az öreg ördög. Hogy ketten ugorjanak neked mert belepofátlankodtál a beszélgetésbe? Én vigyorogva hajítanám ki, oszt jóccakát.
2015. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet nagy a bizalom a részéről, hogyha az üzeneteiben kell olvasgatnod. Ha több lenne a részéről, azt egy idő után úgyis kiderül, feleslegesen kár őrlődnöd.

Azonkívül én finomat közölném az észrevételem ebben az irányban, nem rontanék rá. Lehet hogy a valóságban közel sem állnak úgy a dolgok, mint ahogy te gondolod az üzenetekből.

2015. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint te? Miért lényeges szerinted, hogy csak szexuálisan vonzódik, vagy többet is érez? Az egyiket megbocsátanád, a másikat nem? Akkor a válasz egyszerű: engedélyezd neki a félrelépést. Ha visszatér hozzád, akkor csak a szex kellett neki. De készülj fel, nem ez a csaj volt az utolsó.
2015. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Ilyenkor örülök, hogy barátnőm nem ilyen. Minden női ismerősömmel vannak szexuális töltetű beszélgetéseink de attól még h beszélek úgy velük, nem fajul tettlegességig.
2015. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikről beszélgetnek és mióta?
2015. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát egy jó ideje. Egy dolog, hogy szexről beszél, de ők arról, hogy együtt. Az a nem mindegy.
2015. máj. 21. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
És ez még a barátod? omg
2015. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PearlDiver ***** válasza:
90%
Hát mondjuk abból, hogy megkérdezed. Ha pedig nem bízol a válasza őszinteségében, vagy egyértelmű hogy hazudik neked, akkor azonnal szakíts vele, gondolkodás nélkül. A bizalom törékeny portéka és nem nagyon lehet újra összeragasztani.
2015. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

minek vagy együtt vele?

komolyan azt hiszed , hogy nincsen más férfi a világon?

én is nagyon ragaszkodtam, a tiédhez hasonló baromhoz.. aztán szerencsére megcsalt és ki is dobott..

na utána találkoztam a mostani párommal, akinél teljesen új dolgokra jöttem rá. ő TISZTEL , ŐSZINTE, szeret...stb

ha már másra nyomul akkor régen rossz. az is lehet már meg is csalt.

szerintem ne hagyd magad megalázni. dobd ki mielőtt még elkapsz tőle valamit

2015. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En mar reg kidobtam volna a helyedben.

Szerintem ez a szituacio eleg egyertelmu, gondoltaban mar megcsalt a lannyal, kerdes hogy erre elesben mikor kerul sor.

A helyedben elmondanam neki hogy tudok a doogrol, es hovy ennek kozottunk itt es most van vege mert ez neked ugy nagyon nem jo.,

Szumseged van erre?

2015. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!