Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti a helyemben összejö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a helyemben összejönnétek ezzel a fiúval? 17/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy suliban elkezdtem beszélgetni, ismerkedni egy fiúval (ő is 17, két hét múlva lesz 18).

Nekem nagyon megtetszett, a viselkedése, a beszéde, a stílusa (kicsit tömeg stílus, de nekem akkor is nagyon tatszik). Elég sok barátja van, azokkal az emberekkel akikkel jóban van azokkal rendes, akikkel viszont nincs jóban azt mondják azokkal elég nagy farok. Eddig még csak egy barátnője volt, de vele sem épp kedvesen mentek szét. (elég durva szakítás volt, kb a fél iskola arról beszélt... a csaj azthiszem megcsalta, erre ő azt mondta a csajnak sok veszekedés után, hogy hamarabb feküdnék le ezek után a legjobb fiú barátommal mint veled). Ez a csaj elmondása szerint egy nagy g*ci a fiú, de én nem úgy vettem észre. (eddig 2 randink volt, mindkettőn nagyon kedves és rendes volt velem)

Régen focizott, de azt már abbahagyta, káros szokásai már nincsenek (régebben szokott füvezni, de már fél éve nem csinálja)... és egyszerűen nagyon nagyon helyes.


Ti összejönnétek vele a helyemben?



2017. okt. 20. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs vele baj.
2017. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se veszes. Ha megis, akkor ugyis eszreveszed.
2017. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Megpróbálhatod... De!

Látásból lehet annak tűnik neked, de valóságban lehet h tényleg egy g.eci.


Füvezett... Erre csak azt tudok mondani, hogy képes rossz dolgokat csinálni...

2017. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Randi alatt meg tudom játszani az aranyosat, meg rendeset. Attól még lehetek egy nagy farok.

Két randi után ne légy elájulva, mert egyenlőre nincs mitől. A leírás alapján ez a srác nem egy főnyeremény. Nem jönnék vele össze, inkább kerülném.

2017. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem...
2017. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Szóval van itt nekünk egy rendes csávó aki a haverjaval szépen beszél, de másokkal bunkó..Biztos beképzelt azért nézi le aszt akit nem ismer..Eddig nagyon jó.Eddig csak egy barátnője volt.Honnan tudhatyuk hogy nem a srác csalta meg őt..Lehet megunta a lányt és ennyi..Inkább lefeküdne a haverjával mint a volt csajával..Lehet hogy nagy farok..Neki csak a szex a lényeg..A csajjal több ideig lehetett, mint azokkal akiket csak meghúzott..Vagyis csak 1 "szerelmi" kapcsolata volt..Ez már valahogy gyanus..Mondani bármit lehetett Ameddig nem hallotad, láttad a szakítást addig csak gondolod hogy aha úgy volt..A káros szokásai a füvezés..de már Abba hagyta..Honnann tudod hogy abba hagyta? Nem vagy vele a nap 24 órájában..Nemtudhatod..Ha mégis abba hagyta akkor vigyázz vele..ha netán újra rászívna..Soha se tudhatod..Nekem volt egy haverom az alap suliban..(osztály mókamestere) ahogy kiálltunk a suliból mindenki ment az útjára (tovább tanulni) ő is ment..Mezőgazdasági..2 hónap alatt kidobták, mert Füvezett..A suliba fű volt nála..+lusta volt tanulni is..Maga viselet egyenlő a 0-val..Mára pedig hébe hóba jár melózni, Na de nem az ennivalóra vagy a rezsire, hanem a napi betevőre....ugyanis a csávóból szó szerint drogos lett....Süti a csúfneve..állítolag Egyszer sütött süteményt amiben fű volt..Füves süti..Szóval a csávó az általánosban normális volt, mindenkit megtudott nevettetni, még azt is akinek xar volt a kedve..Tényler rendes srácnak tűnt, tanulni volt esze, humorra meg pláne..És most már drogos...Szomorú de ez van..Kihitte volna hogy az lesz? Senki!! Az igazság később derül ki..Kérdező.. neked az a bajod,hogy jobban nézed a külsőt mint a belsőt..Csak azt tanácsolom hogy mindig légy résen..Ne legyél eelolvadvaa külseje miatt..Megbabonázhat téged..a vége meg az lesz hogy neked Minden Mind 1 lesz.
2017. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!