Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi mégis ezt? 😢

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi mégis ezt? 😢

Figyelt kérdés

Egy fiúval több mint felevig voltunk egyutt o az en igazi szerelmem.. tenyleg imadom meg mindig szerelmes vagyok bele..

o szakitott velem de nem mondta el miert azt mondta imad meg minden de maradjunk baratok..

Belerokkantam nem tudom azota se mi legyen kb ket honapja tortent ez..

Azota mindig mosolyog ram (egy gimibe jarunk) lajkolja a kepeim koszon stb..

most lesz a szalagavatoja es mivel en 11ikes vagyok ott kell lennem majd...

De miert csinalja ezeket? Es ha imad miert szakitott? Akkor felejtsen inkabb el es ne fajditsa a szivem. 😞


2017. okt. 20. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Azert teszi ezt ,hogy mosolyog rád meg stb...mert ha nem akad neki más lány akkor ott leszel te....figyelj túl fiatal vagy (vagyunk 16/fiú)hogy igaz szerelemről beszéljünk...próbálj tovább lépni és ne adj második eséjt mert ugyan ezt fogja csinálni.(tapasztalatból beszélek mivel ugyan ezt játazotta el velem egy lány) sok sikert és kitartást....jobbat érdemelsz!😊
2017. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!