Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy békén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy békén hagyjanak?

Figyelt kérdés
Sose volt velem probléma, nem szoktam semmi rosszat csinálni.. De itthon egyszerűen mindenbe beleszólnak, amit csinálok. Találkoztam egy fiúval és most az egész család ki van akadva, meg csesztetnek vele folyamatosan. De pl felrakok magamról egy egyszerű képet (sima szelfi, semmim nincs kint) és már piszkálnak, hogy mutogatom magam, nagylánynak akarok tűnni, stb. Annyira felidegesítenek itthon, inkább hozzájuk se szólok, mert csak piszkálni tudnak. Persze ezért meg bunkó és antiszociális vagyok... 16/l
2017. okt. 22. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
üdv a klubban... Sajnos semmit sem tudsz tenni, vedd őket figyelmen kívül.
2017. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 erdei Katica válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Hááát...szerintem mindenképpen kérdezd meg őket (egy nyugodtabb pillanatban), hogy miért viselkednek veled így. Lehet, hogy valamilyen kommunikációdat rettenetesen félreértik és ettől ilyenek. De ügyelj arra mind nyugodtak legyetek, nehogy lavinavita legyen belőle. Jelezd nekik, ha valami, amit mondtak fáj neked, vagy megsért téged. Sok sikert! :-)

2017. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok, csak fiú, hasonló dolog van itt is, de inkább idegesitő kisfiús becézések és állandó ölelgetés van (ami engem 16évesként ráádásul fiuként elég zavaró), más a helyzet, de szerintem egy lehet a dolognak a eredete (micsoda mondat lett ez :DD), hogy szeretnek és nem akarják elfogadni hogy felnősz lassan és önállósodni akarsz. Nyilván azt szeretnék, hogy a kicsi lányuk maradj :D (gondolom én)
2017. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!