Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szamomra ez nagyon kellemetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamomra ez nagyon kellemetlen mit tegyek? FONTOS

Figyelt kérdés
Fel eve van baratom (en 15 eves vagyok o mindjart 16) nagyon szeretjuk egymast es mindent megbeszelunk.. egy dolog van ami ami zavar es eleg kellemetlen tema (igy sokaig tanakodtam h ide ki irjam e) baratom sokszor megmasziroz , atolel hatulrol , vagy alszik velem kifliben es ilyenkor mindig nagyon kozel bujik hozzam es gyakran erzem a nemiszervet is.. tudom h ez termeszetes de van h erzem h erekcioja van es olyankor is magahoz huz kiflibe stb... mar viccelodtem ezzel es mondtam neki komolyan is h ez kicsit fura nekem de azota is ugyan ez van h egyutt alszunk/filemezunk es felall neki akk sem megy tavolabb (sot meg jobban bujik) mit csinaljak? Miert csinalja ezt? (Akinek tanacsa van vagy beszelne errol tapasztalatot megosztana az IRJON) koszonom a valaszokat
2017. okt. 23. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

vágd le neki, mikor nem figyel.

De egyébkét.. és ez már nem ez a kategória.. ha kielégíted akkor visszaáll a te általad is preferált állapotba.

2017. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez normális, nem tud ezen változtatni. de ha zavar akkor beszéld meg vele hogy ne bújjon közelebb ha ilyen van.
2017. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
53%
Ebben mi zavar? A fiúknak feláll ösztönösen, nem azért csinálja, mert azt akarja, hanem ez ösztönös, mint amikor az ember szomjas, inkább örülj neki, mert egy öregasszonyra vagy egy kutyára (jobb esetben) nem áll fel, csak arra akit szeret, vagy aki iránt érez valamit.
2017. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!