Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy számomra kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy számomra kellemetlen dologban kérném a tanácsokat. Szeretkezés közben azon fantáziál, hogy nagyobb méretű férfival szeretkezik mint Én. Sajnos eléggé rosszul érintett mikor elmondta. Hagyjam a francba, vagy ilyenkor kell ezen idegeskedni?

Figyelt kérdés
Régi házasok vagyunk, több gyerekünk van. Az utolsó sajnos farral előre érkezett, és sok minden látta kárát. A feleségem pu.cija nagyon kitágult, mikor nagyon felizgul nem érzi a fa.kam, és ilyenkor azt képzeli hogy nagyobb mérettel dugják. Átesett más is ilyen dolgon, vagy ez egyedi eset. Az ilyen mértékű pu.cinövekedés megtörténhet egy faros szüléstől vagy a korral ez is természetes. Mit tudok tenni?
2017. jan. 23. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Lehet edzeni rá, hogy szűkebb legyen. Lehetett volna annyi esze, hogy ennek utánanéz, mielőtt közli veled, miről fantáziál szex közben.
2017. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
De bunkó! Te meg mond azt neki, hogy te egy szűk fiatal lány puncijáról fantáziálsz ahelyett, hogy benne harangoznál. Nem az a baj, hogy nem érez téged, hanem hogy ilyen bunkón elmondta. Nemigaz, hogy nem nézett ennek előtte a neten utána hiszen rengeteg ilyen cikk meg oldal van ahol el lehet sajátítani ezeket a gyakorlatokat. Ha meg sokat fantáziál róla akkor előbb utóbb meg is csal.
2017. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Még nem volt ilyesmiben részem, de ha nem amiatt fantáziál erről, mert nincs megelégedve Veled, hanem tudod, hogy történt valami, ami miatt így érez, akkor szerintem nem kéne nagy dolognak felfogni. Mármint természetesen, rossz érzés, de valahogy túl kell tenned magad rajta, Ő érte. Hiszen Ő azért fantáziál róla, hogy élvezze, ami szintén kicsit hülyén hangzik, de szerintem nem tehet róla, hogy így alakult.. Akkor meg valahogy segítsd. Próbáljatok ki olyan pózokat, amiben jobban érez, hátha segít.. Más is biztos van ilyen helyzetben, ha nem is emiatt, akkor csak szimplán kisebb a férfi pénisze. Ők is megoldják, ti is megtudjátok remélhetőleg. Talán beszélj vele, hogy téged ez zavar, de ne feledd, hogy neki is élveznie kell az együttlétet, hiszen anélkül felesleges. Ezeket tudom tanácsolni. Remélem rendbejön minden! :)
2017. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt az intim tornát amitől megerősödnek a hűvely izmai már évek óta gyakorolja. Azt én is észrevettem, hogy egyáltalán nem szoros belül.
2017. jan. 23. 19:41
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Azért ez szerintem nem is a nő hibája.. előfordul az ilyesmi, alkalmazkodni kell az új helyzethet.. megjegyzem, a problémátok nem feltétlenül akadálya a minőségi együttlétnek, csak neked is egy kicsit másmilyen technikákat kell alkalmaznod :)
2017. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Faros szülés?


Ejnye kedves "apuka", nem tudod, hogy farfekvésnél császároznak?


A sokmindent meg szépen össze szokták varrni, nyoma sem marad.

2017. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Andi80018 ***** válasza:

Érdemes lenne egy normális nőgyógyászhoz fordulni, mivel létezik szűkítő műtét, vagy pedig alkalmaztok egy méretes vibrátort. Egyébként én elhiszem, hogy rossz lehet.

Én biztos felkeresnék egy szakembert, már lézeresen is lehet szűkíteni. Inkább, mint hogy később vita legyen ebből.

2017. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3 kiló és az alatt nem. Legalábbis mikor a feleségem szült valahogy így volt. Ha egy héttel később szül már császározták volna.
2017. jan. 23. 20:23
 9/17 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem a műtét a legjobb megoldás.
2017. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Milyen műtét?
2017. jan. 23. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!