Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Ti mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti mennyire tartjátok magatokat helyesnek/szépnek/vonzónak? 10/?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a magatokról alkotott véleményetekre. Tízes skálán hányasra értékelnétek magatokat? Vagy ha nem tízes skálán akkor úgy általában milyennek: szépnek, jóképűnek, csúnyának, átlagosnak gondoljátok magatokat? És ez mennyiben alapul a külvilági visszajelzéseken?

Személy szerint én csúnyának tartom magamat nagyon, 10/2-re vagy talán 10/3-ra értékelném magamat. A családom sokszor mondogatja, mondogatta, hogy szép vagyok, szóval ez a gondolkodásmód nálam nem külső visszajelzésekből származik :)



2017. okt. 30. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
10/6-7
2017. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Lazy Lover ***** válasza:
100%
10/10
2017. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
3-4/10, egyszóval csúnya, csak külvilági "adatokból" származik ez a nézet (a család rám is hasonlókat mond persze, mint rád: szép, okos, ügyes, legjobb stb stb).
2017. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

10/5

Átlagos/csunya kategóriába gondolom magam, de ez nagyban hozza járul ahoz hogy regen sokat csesztettek a kinezetemmel. 18f

2017. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

10/8.

ez nálam a külvilág véleménye miatt nem 10/10. bár nem rondáztak le meg nem mondtak semmi negatívat soha a külsőmről, csupán néhány enyhe "megjegyzést" kaptam. de amúgy ez is, és az is hogy én pár dolgot csúnyának/nem odaillőnek gondolok magamon amit más nem biztos hogy lát, de én tudom. amúgy szép vagyok :)

2017. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
10/7-8 sokan mondják hogy szép vagyok, van barátom és még így is csomóan bepróbálkozbak nálam. Én személy szerint nem látom magam csúnyának de különlegesen szépnek sem. Átlagosnak tartom magam.
2017. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

10/8.5

18 éves fiú vagyok

2017. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
10/6 olyan átlagos és kicsit szép között.
2017. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem fogalmam sincs! A fiuk tolonganak (NEM EGOIZMUS, MENOZES, STB), de mikor tükörbe nézek, egy totál átlagos kinézetű lany néz vissza rám. Talan 10/5-6 lehetek véleményem szerint.


Egyébként meg tutira csak bekepzeled hogy ronda vagy. Nem azért írom, hogy jobban érezd magad, felpontozz, stb, hanem azért, mert sokszor van az ugy, hogy a teged körülvevő emberek szimplán el akarnak nyomni teged, ilyenek... Az is lehet, hogy tok szep vagy, de a buszkeseguk nem engedi, hogy beismerjek... ilyenek ezek.

2017. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

2: na, neked szerencséd van :D Bár én is ilyen jó önbizalommal rendelkeznék... Bár mondjuk nekem nem lenne mire.


3: és te mikor "ismerted fel" hogy csúnya vagy, illetve annak tartod magad?


4: sajnálom, hogy csesztettek. :( Régen amúgy kicsit engem is csesztettek, de valahogy akkor ez nem annyira zavart, nem befolyásolt, sőt, ironikus módon akkor szépnek is tartottam magamat, régen... De azóta felismertem, hogy nem vagyok az :(


9: na, menő, szerencséd van, hogy a fiúk tolonganak nálad. Válogathatsz belőlük :) Amúgy nem mondom azt, én is válogathatok, csak én nem a fiúk közül, hanem a macskafajták közül, meg eldönthetem azt is, hogy pontosan hánnyal akarom majd leélni az életem. 10, 15. 20... Még nem döntöttem el :D


Amúgy köszi, felpontoztalak azért, de mindenki mást is :D Egyébiránt senki nem mondja rólam, hogy ronda vagyok, sőt többen mondják hogy szép is, családom, barátok, ismerősök... De nem tudom, bennem ez egy ilyen belső "ébredés", felismerés volt... Hogy én valójában rohadt ronda vagyok és a szüleim éveken át hazudtak nekem, amikor azt mondták, hogy szép vagyok meg hogy hasonlítok Audrey Hepburnre... Hát mondjuk abban tényleg hasonlítok, hogy nekem sincs nagy mellem. :D

2017. okt. 30. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!