Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom engedi h a baratai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom engedi h a baratai ezt tegyek velem? 15/l

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 eves vagyok es tobb mint fele eve egyutt vagyok a lassan 16 eves baratommal ... nagyon szeretjuk egymast es eddig a kapcsolatunkban semmi gond nem volt... regebben mar csinalt olyat h az utcan elkezdett fogdosni de szoltam neki h ne itt es megertette.. viszont voltunk most a haverjaival egy kisebb hazibuli szerusegben.. mivel o beszelgetett a pultnal en lefekudtem a kanapera majd odajott nehany haverjaval es elkezdte markolaszni a fenekem es ezt mind vegigneztek a baratai .. o nem volt reszeg de ivott a baratai mar nem tudtak hol vannak ... az egyik baratja kijelentette h all neki es h had fogja meg a fenekem a baratom azt mondta h oke de csak egy fogas gondoltam hulyulnek de nem... kesobb mar a baratom is ivott boven es a haverjai szeme lattara elkezdett a polomban nyulkalni az osszes kanos baratja ezt nezte es “elvezte” szoltam neki h alljon ne majd megforditott es ugy fogdosott h a baratai jobban lassak...ezt miert csinalta? Egyebkent szuzek vagyunk es nem is tervezzuk h lefekszunk!


2017. okt. 31. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy még együtt vagytok ha ennyire tahó barátod van.
2017. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem taho nagyon szeretem es eleteben nem csinalt meg ilyet mindig is feltekeny volt akarki nezett ram mar neki akart menni... ezert nem ertem...
2017. okt. 31. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg akkor vele mert ez gyomorforgató és gusztustalan, amit veled csinált.
2017. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet csinál és azt mondod nem tahó? :D

Értem én, hogy szereted, de azért ne legyél hülye.

2017. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, vannak az olyan emberek, akik jól hazudnak, mint például én, de ebben is van 2 típus, aki rosszra használja, meg aki jóra, szóval gondold át, milyen társ az, aki hagyja, hogy ezt csinálják veled? Hozzáteszem, a te döntésed. Beszélj vele.
2017. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pfú,bas.zom az eget,olyan talpast kapna tőlem a barátod meg a kis haverjai,hogy azt se tudják merre vannak arcal,ekkora majom állat bandát,ne beszélj meg vele semmit,az ilyen nem változik,keress jobbat,hidd el találsz.
2017. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele!
2017. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy vannak olyan csajok, akik ilyen hulladékokkal vannak együtt..
2017. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akkor ez ilyen nyílt kapcsolat ahol a másik félt kölcsön lehet adni.
2017. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert ez eleg durva 15, bocsanat "lassan 16 evesen".

Pedig en se vagyok oreg, 17vagyok:D

A baratodon latszik, hogy nagyon eretlen.

2017. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!