Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom kozolte...

A legjobb baratom kozolte velem, hogy nincsenek baratai, mi ilyenkor a normalis reakcio?

Figyelt kérdés
Persze ezzel meg is bantott -ami ugyebar termeszetes - ti hogy reagalnatok erre? Szerintetek mit var?

2015. aug. 7. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mondd azt, hogy "Hát nekem sincs..."
2015. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld át vele, mást nem tehetsz. Ne sértetten indíts, csak mondd el, hogy te a barátjának tartod magad, és nem érted a kijelentését, szóval fejtse ki neked, hogy miért érez így stb.

Lehet, hogy van valami nagyon mély és rejtett fájdalma, amit valami okból úgy érez, veled sem tud megvitatni, és emiatt érzi magányosnak magát. Velem is sokszor volt már így, a legjobb barátnőm sem tudta azt a bizonyos problémámat átérezni, nem is foglalkozott vele, és emiatt picit eltávolodtam tőle (érzelmileg), míg fel nem dolgoztam magamban.

2015. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valahogy csak a tudtára kellene adnod, hogy téged ez bánt. Még az is kiderülhet, hogy félreértés az egész. Panaszkodni akart neked, mert talán neked vannak haverjaid, akikkel eljársz, stb., vagy megbánthattad valamivel és azért tett ilyen sértődött kijelentést. A szituáció nélkül erre nehéz magyarázatot találni, csak is ő fogja tudni megmagyarázni.
2015. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt válaszoltam volna neki, hogy "Hát akkor én mi vagyok? Panaszkönyv?" Szerintem az ilyen barát csak kihasznál :/ Velem is volt ilyen, hogy olyanokat mondott az illető, hogy azt éreztem, hogy nem néz a barátjának, holott állítólag jó barátok voltunk és mindent megosztottunk egymással :/
2015. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Én képen törölném, aztán bejelenteném nála az igényemet.
2015. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy ezt rád is értette-e. Mert lehet, csak szimpla félreértésről van szó. Vissza kellett volna kérdezned: "és én?"
2015. aug. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) abban a pillanatban túlságosan megbántott ahhoz, hogy visszakérdezzek vagy nyuhodtan tudjak reagálni. De köszi, majd megpróbálom megbeszélni vele, hogy hogy értette.
2015. aug. 8. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. dec. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!