Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen fiúval? 17/F

Figyelt kérdés

Aki nem:

-iszik

-dohányzik

-verekedik

-társasági ember

Zárkozott,nehezen nyílik meg.

Őszinte válaszokat szeretnék!



2017. nov. 1. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Most az már pozitív érv hogy nem iszik és nem verekedik? Ez akárhogy is nézem gyenge.

A zárkózott és nehezen nyílik meg az negatív, mivel az idővel jár és lehangoló, főleg olyannak aki meg az ellenkezője.

2017. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen. Szintén elég zárkózott, visszahúzódó, félénk vagyok, szóval én csak örülnék, ha a fiú is ilyen lenne. 17/L
2017. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bírom a zárkózott embereket, olyan rejtélyes a megjelenésük, mintha titkolnanak valamit... Izgalmas.

Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak nem csak ezek alapjan fogom eldönteni higy osszejovok e valakivel hogy nem iszik meg zárkózott. Szóval ezej alapján nem tudom.

2017. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen srác vagyok mint te (abban aimiket leírtál,abban passzolunk). És hidd el,ezek kevés esetben kizáró okok. Nehezebben bár,de lesz barátnőd.
2017. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira zárkózott vagy, miért szeretnél barátnőt? Vagy miben nyilvánul meg a zárkózottságod?

Én egyébként azt javaslom, hogy ne görcsölj a témán, állíts magadnak célokat stb


17f

2017. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alkoholon kívül amit le írtàl az kb igaz ràm is , de valahogy birom a helyzetrmben , hogy sokan eléggé elgondolkoznak , hogy milyen is lehetek ha meg nyílok mivel alapbol mindig full feketében jàrok meg napszemüveg igaz napszemüvegnek oka is van , de most mindegy , de baràtnőm csomószor mondta , hogy bennem az is nagyon vonzotta őt , hogy mondhatni retéjes sràc vagyok sluiba àllalàban 1 szavas max rövid 1 mondatal vàlaszolok , nagy ritkàn azt annyi .

Amugy mindennek meg van a maga oka hogy az ember mit mért csinàl ugy ahogy és mennyire közvetlen vagy visszahuzodó .

2017. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!