Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jöttetek már úgy össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jöttetek már úgy össze valakivel, hogy előtte barátok voltatok?

Figyelt kérdés

Vagy jönnétek össze úgy valakivel?

Fontosabbnak tartanátok a barátságot?

Jöhetnek ilyen sztorik


2017. nov. 1. 23:43
 1/4 anonim válasza:
68%
Igen, aztán ráment (arra a rövid időre, mert nem tartott ám sokáig) a viszonylag rég óta tartó, elég szoros barátságunk. Ma már úgy vagyok vele, hogy bàr ne lett volna az egész és a barátságunk lenne inkább a régi még mindig. Tehát ha mégegyszer ilyen adódna, nagyon alaposan átgondolnám és valószínűleg a barátságot tartanám fontosabbnak.
2017. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fruzs33 ***** válasza:

Igen. Majdnem 2 évig barátok voltunk.2 évig beszélgettünk messengeren,és facebookon.

Aztán találkoztunk,és annyira közel kerültünk egymáshoz,hogy össze is jöttünk,de én elszúrtam. 2 és fél hónapot voltunk együtt.Azóta is tartjuk a kapcsolatot.Ő talált egy tőlem 2 évvel fiatalabb lányt.Boldogok.

Én meg azt sajnálom,hogy ennyire elbasztam.De azt is,hogy nem maradtunk barátok.

2017. nov. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, konkrétan 3 hónap együttlétért szó szerint elk.rtunk egy több éves barátságot. Nekem hiányzik, ő ahogy látom meg van nélkülem is, szóval még ha van is rá esély, hogy előlről akarná kezdeni a barátságot, nem venném fel vele újra a kapcsolatot.

Azt tanácsolom mindenki maradjon barát szinten a legjobb barátjával, nem éri meg elcseszni. :)

2017. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi a párommal fél évig csak Tinderen/Viberen/Instagramon/Messengeren beszéltünk. Tinderen ismerkedtünk meg. 1-2 hónapra rá lett is barátnője, ahogy elkezdtünk beszélgetni, de sose gondoltunk többet a dologból, főleg a 180 km távolság miatt, úgyhogy barátilag tovább beszéltünk. Aztán július 8-án találkoztunk Pesten (ekkor még együtt volt - az ex - barátnőjével), aztán rá egy hétre ugyan úgy. Én az elején még azon gondolkoztam, hogy ha szetmegy barátnőjével, osszehozom barátnőmmel, akivel felmentem Pestre (csak aztán ő lelépett, mert más programja volt) Első tali után már kicsit érződött a másság, szíveket küldtünk egymásnak, de csak "barátikat". Második talin rengetegszer megölelt, bár tisztáztuk, hogy ha bármelyikünk többet érez, tisztázzuk, nem engedjük hogy ramenjen a baráti kapcsolatunk. Aztán mivel bajok voltak a kapcsolatával, én segítettem neki. (Gondolhatjátok, milyen irányba, ha már a második talin többet éreztem. Meg mondjuk a csaj is elég érdekes egy teremtés volt...) És július 23-án, a harmadik talin összejöttünk, és a távolság ellenére a mai napig boldog kapcsolatban élünk lassan 1 éve.
2019. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!