Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátaimat miért nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaimat miért nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Vannak olyan baráraim akikkel sokat szoktam beszélni itt arra gondolok hogy vagy minden nap vagy majdnem minden nap.Mostanában mindenkivel sokszor megakad a beszélgetés mert gondolom a regényemre nem tud mit írni.Mindig én szoktam a barátaimnak írni és ők nagyon ritkán hajlandóak rámírni, pedig direkt nem is írok semmit hátha eszükbe jutok és majd keresnek.Van olyan lány aki keres de ott is gyorsan megakad a téma mert megkérdezi hogy mizu amire én nem igazán szeretek válaszolni... De válaszolok rá és mikor írja hogy vele semmi nincs akkor itt kb itt tér véget a beszélgetés, pedig régen sokat beszéltünk.

Azt tudi kell hogy én nem szeretek egyszerre sok emberrel beszélni, mert nekem már a négy ember is soknak számít.Idén viszonylag sok barátom lett de nem keresnek és ezzel csak azt érzem hogy nem érdeklem őket.Ezen lehetne valahogy változtatni?



#barát ##friends
2017. nov. 3. 10:19
 1/2 anonim válasza:

Wow , mintha én írtam volna ezt a kérdést :D ,velem is pontosan ugyan ez van , na figyelj:

Én is mindig azt hiszem ,hogy maguktól sosem keresnének ,mert általában én írok a barátaimra ,de mindig mondják ,hogy nem zavarok ,meg hogy jó hogy írtam stb. ha válaszolnak nem akad el a beszélgetés ,mert mi általában olyanokat "játszunk" ,hogy felváltva kérdezünk , vagy két igazság egy hazugság, vagy "egy Random tény rólam"(a random tényes olyan ,hogy felváltva mondtok valami kisebb storyt , vagy tulajdonságot :D),szerintem te is próbáld majd ki ezeket :).Ezek a "játékok" azért jók mert ha nem is válik , be, mindig megkezd valami témát xD.Szerintem nem baj ,hogy regény hosszúságú szöveget írsz , én pl. örülnék ha valamelyik barátom, olyan hosszan válaszolna mint én szoktam :D.Amúgy én se nagyon szoktam sok emberrel beszélni , de szerintem ez nem baj ,inkább azokra figyelj akikkel a legjobban érzed magad :), viszont ne nagyon akaszkodj rájuk , mert akkor nagyon rámenősnek fognak tartani vagy elkezdenek elkerülni :D

A fő kérdésre válaszolva :

Ha azok a kisebb beszélgetési "játékok" nem jöttek be akkor bármennyire rossz érzés , gondolkozz el rajta ,hogy nem biztos ,hogy nagyon érdekled őket , (szerintem),akkor keress egy-két olyan embert akikkel mint mondtam "sose hal ki a beszélgetés :D"

Amúgy hány éves vagy? :D (attól függ milyen téma feldobás lenne a legjobb xD)

2017. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert ez a mai világ. Vagyis a legtöbben (Nem mindenki) hiába tekintessz rá barátként, nem az, csak kihasznál. Engem is próbáltak kihasználni akiket régen barátnak hittem, rájöttem nem azok. Mert az érzelmeimmel zsaroltak. Ami csúnya dolog. 16/F És biztos lessz valaki aki elfog fogadni, és kedvelni fog téged. Énis találtam valakit. Ha valami tanács kellene írj privátot.
2017. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!