Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondolhatja, hogy szórakoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt gondolhatja, hogy szórakozom vagy csak szimplán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy kilencedikes srác, akit nem ismerek de nem bánnám ha megismerhetném. Mivel korábban odamentem hozzá, most köszönőviszonyban vagyunk, de semmi több. Nem tudom, hogy talán csak nem esett le neki konkrétan, vagy tényleg lesz*rja az egészet... Még valami, én 11.es vagyok

2017. okt. 24. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvasni és mondatokat értelmezni még mindig nem tudsz!

GÁZ!!!


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2017. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11.-es nem lehet 18?
2017. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!