Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem nem érdeklem a...

Úgy érzem nem érdeklem a barátaimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eltudok mindegyikkel beszélgetni, de ha valami esti program lenne, pl: kocsmázás, nyársalás, akármi, már nem hívnak, mintha elfelejtettek volna. Illetve ha még is elmegyek velük valahova, olyan "kívülállónak" érzem magamat :S


Hozzátartózik a dologhoz, hogy 1-2 évvel ezelőtt, nem mentem el itthonról, akkor se ha hívtak. Ez betegség, családi gondok, illetve lelki eredetű bajok miatt volt. Tudom valószínüleg ez az oka annak, hogy találtak helyettem más barátokat, pedig régen mindig hívtak mindenhova. Tehát ez az én hibám nagy részt, de még is mit tegyek?


Barátkozással nincs problémám, számomra ismeretlenekkel ki tudok alakítani kapcsolatot, de ahol lakok itt már mindenkit ismerek, mindenkinek megvan a baráti köre, sajnos az enyémből kikerültem. :(


2013. júl. 20. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve 10-ből 9 alkalommal én keresem fel őket.
2013. júl. 20. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy ha valaki egy kicsit be van fordulva és netán már értelmesen kellene vele beszélgetni, vagy alapból értelmesebb dolgokról szokott beszélgetni, azt már egyszerűen pattintják. Csak az a jó, akivel lehet baromságokat csinálni és káromkodni.
2013. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értek, igaz tudok velük értelmes dolgokról beszélgetni. Szeretek hülyülni is, de túlzásba nem szeretem vinni.
2013. júl. 20. 11:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a fiatalok körében manapság "megszokotthoz" képest ez egy kirívóan értelmes társaság.
2013. júl. 20. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

miért nem próbálod ezt megbeszélni velük? vagy csak az egyikükkel, akinek úgy érzed, hogy elmondhatod?

ha meg ezek után sem változik semmi akkor hagyd..

2013. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!