Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sugalljam a fiú felé,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sugalljam a fiú felé, hogy nekem is tetszik, legalábbis érdeklődöm iránta?

Figyelt kérdés
Lényegében arról lenne szó, hogy már 1 hónapja egy újabb társaság jóvoltából (előkészítő) megismertem egy fiút, aki már az elejétől fogva szimpatikus volt nekem. Hosszú és bonyolult, hogy eddig hogyan alakultak a dolgok köztünk, de végülis én mindig érzékeltem, hogy az ő hozzáállása felém nem közömbös, és interneten keresztül (tudom, lehetne jobb is) bevallotta, hogy egy picit tetszem neki. Igazából én ezt nem írtam le neki, viszont jól lereagáltam a helyzetet, illetve a "vallomása" után én is ráírtam, de beszélgetésnek sem csúfolható az, amit mi 2 alkalommal instán lezavartunk. Nem vagyok olyan típus, akinek könnyen megtetszik egy fiú, pláne egy velem egykorú fiú. Mert ha nekem valaha is tetszett valaki, az mindig minimum 3 évvel idősebb volt nálam. Száz szónak is egy a vége, tehát szeretném érzékeltetni ezzel a fiúval, hogy "szabad a pálya", nyugodtan keresse a társaságom, de nem szeretném neki én is bevallani szószerint, hogy nekem is tetszik, mert az több okból kifolyólag nem lenne célszerű. Kisebb jelekre, tettekre, akár egy-egy szóra gondoltam, amivel felkelthetem benne jobban az érdeklődést irántam, hogy merje megtenni az első rendes lépést, hogy a "kapcsolatunk" valamerre elinduljon, mert lány létemre apróbb dolgokon kívül én nem szívesen kezdeményeznék. Tényleg várok rendes, alkalmazható, elgondolkodtató tanácsokat. Köszönöm! 14/L
2017. nov. 3. 23:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Annak ellenére, hogy bizonytalanul leírta, hogy picit tetszem neki, nem igazán mutat felém érdeklődést. Mondom, én már a vallomása után is ráírtam, hogy beszélgessünk, de a "válaszaiból" (hát rendes mondatokat, sőt, még szavakat is lusta volt írni) nekem leesett, hogy oké..., nem akar velem beszélgetni. És nem azért nem kezdeményezem, mert bármit is levonna a párkapcsolati értékből. De akkor sem fogok, mert én itt nektek leírtam a lényeges felállást, de sok részletet, "sztorit" nem közöltem, mert nagyon hosszú lenne, nagyon bonyolult, és nem is szeretném most ezt így valahova kiírni. De leírtam, több okból kifolyólag nem lenne célszerű, ha én most beszélnék vele.
2017. nov. 4. 09:07
 12/19 anonim ***** válasza:
Ekkora szerencsétlent. XDD
2017. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Mert te ezt ismeretlenül annyira meg tudod állapítani. :D

Árad belőled a rosszindulat egy teljesen normálisan megfogalmazott kérdés hatására, szerintem ez szánalmasabb. :/ Ha ilyen a hozzáállásod más emberek felé is, akkor csak sajnálni tudlak, de csak így tovább. ;)

2017. nov. 4. 15:24
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem rossz indulatból javasoljuk, hogy vedd a kezedbe az irányítást. Te magad sem tudod, mit akarsz, akkor a szerencsétlen srác honnan tudja? Összejönnél vele, de azért derogál megkérdezni, van-e kedve programot csinálni veled. Odavagy érte, de azért annyira nem fontos, hogy megmondd neki, mit szeretnél. Nem üzenetben kellene társalogni, hanem rendesen élőben. Teljesen más a kettő. Üzenetváltásban az összeszokott, egymást jól ismerő párok is könnyen félreèrtik egymást. Az ismerkedési fázist meg totál kinyírhatja a virtuális kommunikáciò.
2017. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Drága! Én értem, hogy teljesen el vagy szállva magadtól, csak mert jó a fogalmazási készséged, de ez még nem jelenti azt, hogy megértél egy normális kapcsolatra. A kérdésedből világosan kivehető, hogy képtelen vagy megtenni a szükséges lépéseket annak érdekében, hogy ebből az egészből kialakuljon egy kapcsolat. Szerinted ez mi, ha nem szerencsétlenkedés? Sőt, ahogy látom, még arra sem vagy képes, hogy ismertesd velünk az egész történetet. Akkor mit vársz, hogy segítsünk neked? Éppen ezért nem támogatom, hogy már ilyen fiatalon pasizzon valaki. Egyszerűen nem vagytok elég érettek ehhez, nincs mit szépíteni a dolgon. Ebben a korban még minden rózsaszín köd, hiába minden ellenérv.
2017. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy úgy gondolod, hogy jó a fogalmazási készségem, de egy kicsit sem vagyok elszállva magamtól. Szerintem nem írtam semmi olyasmit, ami ezt sugallná, másrészt nekem az önértékelésemmel eléggé súlyos problémák vannak, szóval.., na, véleményem szerint én vagyok az utolsó ember a Földön, akinek oka lenne elszállnia önmagától. Én próbáltam beszélni ezzel a fiúval személyesen, de nem igazán vevő rá. Egyébként is, azért olyan gyakran nem találkozom vele. Akkor úgy gondoltam, hogy jó, instán ráírok, mert ott van rá mindig lehetőségem beszélni vele, és esetleg találunk egy közös témát, amit majd személyesen is tudunk folytatni, ezáltal újabb és újabb téma merül fel közöttünk, jobban megismerjük egymást, elkezdünk kiépíteni szépen, lassan egy bizalmas barátságot. De nem sikerül, a fiú csak hébe-hóba foglalkozik velem, ami miatt (is) úgy érzem, hogy én vagyok a szánalmas, hogy bármilyen kapcsolatot is ki akarok alakítani vele. Igen, tetszik, de nem az a lényeg most, hogy "összejöjjek" vele, hanem legalább valami barátság féleség kialakulna köztünk, mert egyelőre sajnos ez még nem elmondható. És majd meglátjuk mi lesz, nem remélek előre semmit, csak szeretném, ha közelebb kerülnénk egymáshoz. Életemben soha egy fiú kezét sem fogtam, nem volt egy pasim/párkapcsolatom se, most sem erőltetném. Tényleg, minden tanácsotokat átgondoltam, nem véletlenül mondom, hogy "nem-nem, én nem kezdeményezek", nem önelégültségből mondok/írok azt, amit. Azért nem írom le a teljes történetet, mert ennyi a lényeg. Másrészt, nem szeretném megkockáztatni, hogy a kérdés eljut ehhez a fiúhoz, vagy egy haverjához, vagy bárkihez, aki előkészítős, mert túl sok infót leírva az én anonimitásom az ő szemében/szemükben megszűnik.

Tehát egyébként nyilván én nyíltan megbeszélnék vele mindent, de nem célszerű a mi esetünkben. Nem tettem fel volna ide kérdést, ha nem lennék tényleg sarokba szorítva.

2017. nov. 4. 21:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak az egyenes beszèd a tiszta út ès szemèlyesen szemtől szembe.
2017. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vevő a fiú a személyes beszélgetésre, akkor hagyd a fenébe az egészet. Sajnálom, de ebből nem lesz kapcsolat, se barátság.
2017. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát, ma előkészítő után kellemesen csalódtam benne. Jól alakultak a dolgok szerencsére, remélem ez az elkövetkezendőkben sem lesz másképp.
2017. nov. 6. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!