Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves fiúk! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves fiúk! Ti hogyan reagálnátok, ha egy 13 eves lany ismeretlenben megszólítani titeket? Egyáltalán hogyan is történjen a megszólítás?

Figyelt kérdés

Én hetedikes lany vagyok (gyűlölködő kommentek a korom miatt nem érdekelnek), a fiu aki tetszik nekem, szerintem 15-16 eves lehet.


Hogyan menjek oda hozza? Felek, hogy ciki lesz a helyzet, hogy majd olyan lesajnáló lesz, hogy megis mit gondoltam, hisz mennyire fiatal vagyok hozza, stb. Mit mondjak neki? Olyan furcsa nekem az egész szitu. Es gondolom azt nem is kell mondani, hogy egyáltalán nincs tapasztalatom ilyesmiben.


Fiuk, ti hogy reagálnátok a fiu helyében? Egyáltalán van értelme, lehet esélyem nála ennyi idősen?


Egyébként az őszi szünet elott néhány nappal láttam őt, es eleg észrevehetően néztem, a fiu is rám nézett abban a pillanatban, de rögtön el is kapta a fejet, viszont utana néhány másodpercre visszafordult es nézett engem, csak utana ment el. Ez esetleg jelenthet bármit?


Nagyon ritkán latom, heti 2-3-szor, konkrétan semmit sem tudok róla, azt majd megpróbálom kideríteni, hogy melyik osztályba jár. Ezért is akarom jobban megismerni.


Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 4. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem csak menj oda hozzá, kezdj el bele beszélgetni, például, mond neki "Szia, szimpatikus vagy, és szeretnék veled beszélgetni, örülnék neki." Ha senkije sincs, akkor fog veled beszélgetni, de ne betanult szöveget mondj neki, hanem improvizálj. Nem fog leszólni a korod miatt, mert az az érték, késöbb nem fog látszani. 16/F Írj privátot, ha kell segítség.
2017. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hazaküldeném babázni.
2017. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, szimpatikus vagy, és szeretnék veled beszélgetni, örülnék neki."


Szerintem már ez is túl sok információ elsőre, túl komoly. Szerintem legjobb, ha teljesen semleges szöveggel mész oda először.

2017. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A harmadikkal egyet értek, a lényeg, hogy laza legyél és add önmagad. Értelmes lánynak tűnsz, sok szerencsét! :)
2017. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezzel a nézelődéssel nagyon kell vigyázni, mert nagyon sokszor beleeshetsz abba a hibába, hogy te nézed, de ő csak azért néz vissza, mert nem érti hogy mit bámulnak rajta. Először szerintem próbáld észrevétlenül figyelni, legyél a szeme előtt és a szemed sarkából látni fogod, hogy észrevett-e (vagy fordulj úgy, hogy beszélgetsz valakivel, de a háttérben figyeled őt, szóval ügyesen kell trükközni). A nyìlt nézés majd akkor, ha nyilvánvaló, hogy ő is bámul.


15/L

2017. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kosz a válaszokat!


De hat több mint valószínű, hogy nem erdeklodik felém, mivel nem is tud rólam semmit, igy ha beszélnénk, legalább jobban megismerne, es tudna dönteni. Annak meg semmi értelme, hogy nézzem, es várjak arra, hogy ő is nézzen, mert soha nem fog, amíg nem lépek.

2017. nov. 5. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!