Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 fiú ismerősöm aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú ismerősöm aki tetszik, megszeretném szólítani de mi legyen az első mondatom és hogyan?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk ,minden nap látom,egy buszmegállóhoz megyünk(persze más buszhoz)az osztályterme szemben van a miénkel minden szünetben kb kint ül a radiátoron egyedül vagy a legjobb barátjával (akit én ismerek) gondolkodtam már ilyenen,hogy felelsz vagy merszes feladatot kapok hogy pacsizzak vele vagy ilyesmi és ekkor valahogy így nézne ki a párbeszéd:

-Szia ..vagyok Bocsi hogy zavarlak de kaptam egy feladatot a felesz vagy merszben hogy kérjek tőled egy pacsit/kézfogást ...

-itt pedig a reagálást várám vagy ez igy nagyon rossz kezdés innen meg már kszönnék neki vagy valami !Segítség amugy kedves a srác meg úgy nem mondanám félénknwk de nem az a "kihívó" típus



2017. ápr. 8. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"egy suliba járunk" "egy buszmegállóba"

de akkor miért más buszra szálltok? :D

am kérdezd meg tőle, hogy "Ma is büdös volt a buszon?" Tuti téma.

2017. ápr. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért szálunk más buszra mert ő nem ott lakik ahol én :D
2017. ápr. 9. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt ,hogy ne pacsit kérj ezen a felelsz vagy merszezésen,hanem egy puszit az arcodra. Ha viszont ismered a barátját ,akkor az előny, legyél nagyon jóba vele és akkor elkerülhetetlen,hogy bemutasson neki.
2017. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérdezd meg hány óra, és ha megmondta, akkor utána álj

még ott mellette egy darabig, aztán kérdezz tőle vmi általánosat pl. Amúgy milyen napod volt? Ha látod hogy "felcsillan a szeme", és nem csak annyit válaszol hogy: "jó" akkor folytasd vele e beszélgetést, kezdj el vele ismerkedni. Hobbi/háziállat/tanóra is kiváló ismerkedős téma tud lenni. Remélem tudtam segíteni!😊

2018. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!