Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy azt érezted...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy azt érezted tetszik neked?

Figyelt kérdés

Egy olyan személy aki nem létezik mert egy CGI karakter...vagyis számítógéppel gyönyörűen megformált nő.


Annyira gyönyörű lett,hogy egy pillanat erejéig azt képzelted,hogy szerelmes vagy.


Volt már ilyen?



2017. nov. 6. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de fiúval ugyanez. Animekarakterek. Tudnám sorolni.
2017. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok és szintén, mint az első válaszolóval is volt. Animekarakterek. Még most is vannak, akik tetszenek, de ez animéseknél szinte mindennapi(Persze kivételek mindenhol vannak).

Nem hiszem, hogy annyira gáz lenne. Úgy sem létezik, tehát nem tudsz összejönni vele, ez rajongás, vagy beleképzeled a tökéletest. :DD

Ha cikinek érzed, akkor nem kell hangoztatnod. Nem sokan fognak rákérdezni.

Viszont az már durva, mikor Japánban egy-egy ember konkrétan összeházasodik anime -vagy egyéb- karakterekkel.

2017. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Blokkolnád, mi?:D
2017. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálam is többségében anime karakter ami nagyon tetszik.

Valahogy...mint ha ő lenne a tökéletes

2017. nov. 6. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Kinézetre tökéletes, és rengeteg jó tulajdonságot is "raknak" hozzá, így nem csodálom ha ezt érzed :)
2017. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huuuuu, igaz, nekem nem teljesen igy volt, de en KÖNYVES KARAKTERBE zugtam bele... Es nem is egy pillanat erejéig. Egy hétig konkrétan csak róla ábrándoztam, aztán eleg sok idő volt, amíg végleg leakadtam róla... Igazából meg most is vannak bizonyos érzéseim vele kapcsolatban, de mar túl vagyok nagyjából. :D


Meg volt valami karakter valami rajzfilmszerűségben (persze nem óvodás rajzfilmre gondolok) is nagyon megtetszett egyszer.


Annyira furcsák ezek a dolgok, de megis megtörténnek...

2017. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!