Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már azt, h tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, h tetszik egy srác/lány, de le akartad beszélni magad róla vmi miatt?

Figyelt kérdés

Pl vallási hovatartozás, távolság, egy piercing, stilus, szöveg stb... ami általában semmiség


És mi lett végülis?


2009. jan. 8. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer halálosan szerelmes voltam egy roma srácba.....annyira rendes volt és helyes (komolyan..) talán ha jobban erőltetjük össze is jön valami de mivel a családom biztos nem nézte volna jó szemmel (amivel én nem értek egyet) ezért hát le kellett beszélnem magam róla.

Ennek már több éve és azóta van egy 2 éves kapcsolatom valaki mással akit nagyon szeretek....szóval valahol helyesen döntöttem-viszont ha meglátom még mindig megdobog a szivem-persze már nem ugy-de azért még bejön a srác....


KEYLA

2009. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éreztem azt, hogy pl egy barátnőm pasija tetszik. De meg kellett szüntetnem magamban ezt az érzést, mert a barátság fontosabb. És nem akartam szemét tahó lenni, hogy elveszem a barátom szerelmét. Nem ér annyit.


Roma srácba egyszer és is beleszerettem, vagyis nem nevezném szerelemnek, csak úgy gondoltam rá, hogy esetleg... de nem érte volna meg emiatt a szüleimmel összeveszni és utcára kerülni.


Barátom a távolság miatt beszélte be magának, hogy nem én vagyok élete szerelme. Pedig imádtuk egymást. Csak van köztünk egy fél ország :D ezt nyíltan meg is mondta. Hát..


Szerintem egy piercing és stílus miatt valakit meggyűlölni ostobaság! Nem is értem hogy lehetséges. A szövegével pedig úgy vagyok, hogy ha pl. állandóan csúnyán beszél vagy hasonló akkor engem taszít, szóval nincs miről beszélni.


Természetesen a vége mindig az, hogy elmúlik a szerelem/fellángolás és minden marad a régiben. Szerintem ha mélyen belül azt érzed, hogy ez nem helyes és nem kéne így lennie akkor jobb elfelejteni és nem belevágni.

2009. jan. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én nem rég viselkedés miatt :S

nagyon gázos volt szegény de most már sikeresen túltettem magamat rajta:D

2010. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!