Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és még nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és még nem is csókolóztam, ez gáz lenne?

Figyelt kérdés
Nem azért mert nem érnénk hozzám az emberek, hanem még nem volt olyan ember akivel úgy érzem hogy szerelemből megtettem volna. Osztályomban vagyunk így páran de ők háznak érzik ezt, de szerintem még ráérünk..

2017. nov. 8. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ritka már az ilyen... Nincs ezzel baj, majd jön a dolog ha kell.
2017. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
eléggé gáz
2017. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Bőven ráérsz. Nagyon gyerek vagy még, nem is értem miért agyalsz ilyeneken, amikor teljesen felesleges. :) Én majdnem 18 voltam amikor először csókolóztam, és sosem éreztem, hogy ez gáz, vagy hogy sürgetni kellene. Amúgy is senkinek semmi köze hozzá. Némelyik osztálytársam most 18, és még nem csókolózott, hát uram isten. :D Ilyen ökörséget, ez nem verseny. Majd ha készen állsz rá meg lesz hozzá egy megfelelő ember, majd akkor. Én is kíváncsi voltam, hogy milyen lehet, de nem okozott problémát az sem, hogy későn esett meg az első csók. Vannak fontosabb dolgok is. :)
2017. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
B@sszameg, miert hiszi azt minden ennyi idős tini, hogy baj??? Értsetek mar meg, hogy nem azon van a hangsúly, hogy tedd meg végre, hanem hogy azzal, amit tényleg szeretsz... Az meg elmehet a francba aki ezt rossznak gondolja...
2017. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
AKit
2017. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljétek én nég nem csókoltam meg senkit 19 évesen. Srác voak . Ez most mág nem gáz.
2017. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én 16 évesen csókolóztam először.
2017. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz! Majd eljön az ideje, és én korodbeliként (16l) mondom ezt.;) Én se csókolóztam még, nem kell ezeket sürgetni, mert hamarabb unalmassá fog válni felnőtt korodban. :D
2017. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen volt az első csókom és nagyon megbántam hogy akkor és azzal az emberrel volt.
2018. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!