Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és 16 sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 16 sráccal csókolóztam eddig. Segitetek egy kérdésben?!?

Figyelt kérdés

Iszonyatos lelkiismeret furdalásom van...Eddig is smároltam bulikban srácokkal, de most nagyon nagy hülyeséget csináltam...Egy este 4 sráccal smároltam ráadasul piás voltam...Nagyon megbántam és lelkiismeret furdalásom van...Tudom ez nem javít rajta...


Eddig sosem tettem ilyet, de most legszívesebben elásnám magam a föld alá...Igaz egyikkel se feküdtem le és semmi nem volt csókon kivül, de akkor is nagyon gáz...Nem tudom, hogy tudnám helyre hozni...Nem bírok tükörbe nézni...Csalódtam magamban...Nem értem mire volt ez jó nekem akkor...De barátnőm többszőr is csinált iyet és szerinte nem ciki...


Viszont sok haverom szemébe már nem sokat érek...Amit valahol meg is értek.


Nagyon csalódott voltam este, mert volt egy srác akibe beleszerettem és azt mondta, hogyha lefekudtem volna vele akkor miutan megtortent ugyis ott hagy...(ez meg az nap delutan volt)


Szerintetek ha még most észbe kaptam és befejezem ezt, a tanulásra koncentrálok és hanyagolom a fiúkat, visszanyerhetem a barátaimat? :(



2017. aug. 23. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer már elkönyvelt kis ribinek, annak nem nagyon fog változni a véleménye, de szerezhetsz új barátokat, akiknek ezt az oldaladat nem fogják ismerni.
2017. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Khm r***anc..
2017. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jövő generációja..És még csodálkozok, miért nincs barátnőm.
2017. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen ekkora valtotasra keszulsz akkor az nem fog jol elsulni es amilyen erkolcsod van (nem sertesbol meg akarat erod) ugyse sikerulne... Inkabb csak ne massz ra mindenkire , vard meg mig toled akarnak valamit es meg akkor se add be egybol a derekad.

Szerintem uj baratokat kellene keresned, ha az en baratom ugy dontene hogy most poenbol elmegy lanyokar ku*ogatni akkor kapna egy sallert es ott hagynam, lehet letamadni de az en erkölcsom ezt nem engedné.

Keress uj baratokat mivel ezek nem azok voltak mert egyik sem segitett neked kikerulni a szarbol.

18f

2017. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon megbántam az egészet nem csak a mostani úgy komplett az összeset...Tanulni eddig is tanultam Kitűnő tanuló vagyok emelt biosz tagozatos gimnáziumban. A barátaim nyitották fel a szemem és igazuk van 😳 Tudom semmit nem számít már hogy megbántam akkor is gusztustalan...Csak fáj, hogy kipártoltak mellőlem..de megértem...
2017. aug. 23. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak nem veszpremi vagy?
2017. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Én lehet ismétlem csak LEHET hogy meg tudnálak csókolni. Ha meggyőznél hogy nem vagy ribizli.
2017. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen változtatni már nem tudsz, ezt ne hangoztasd senkinek és kész. Viszont itt állj meg és ha a szexre kerülne a sor ne add magad oda minden féle havernak csak egyetlenegy embernek akiben igazan szerelmes leszel. 18/L
2017. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le senkivel. És semmi nem volt csókon kivül. Senkivel.
2017. aug. 24. 13:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi mindenen nem tudnál javítani, de inkább próbálj meg nem minden fiuval kavarni.

Ha tetszik valaki akkor plane h ne csinalj ilyet. Errol most regényt nem irok h miért. De ha szeretnél erről beszélni, írj nyugottan privát üzenetet

2017. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!