Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk járnátok egy fiús lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk járnátok egy fiús lánnyal?

Figyelt kérdés

Rövid haj, bő póló stb... Viszont megvan a maga nőiessége.


(Példának csak Uptown cosplay-t tudom mondani)



2017. nov. 8. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudom
2017. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2017. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A személyiségétől függ...
2017. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak. Volt egy lány osztálytársam: nagyon fiús volt, enyeres-talpas mozdulatok, csak farmer+póló+sportcipőt hordott, nulla nőiesség, hatalmas karvaly orr. Ehhez képest már középsuliban bepasizott, azóta is azzal a fickóval él, össze is házasodtak.
2017. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajna, nem az az ideálom :S
2017. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az Uptown cosplay éppen nem tetszik, mert az arca is nagyon fiús, de egyébként elég sok vonzó tomboy-t láttam már, nekem nem lenne gond, tetszik a stílus. ^^
2017. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Firedoom ***** válasza:
Lattam mar koztuk nagyon szepeket es talalkoztam igen rendesekkel, igy igen.
2017. nov. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy fiús lánnyal igen, de akit írtál az még fiúnak se jönne be ha homo lennék se xD
2017. nov. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én nem szeretem beskatulyázni a stílusom, hiszen csak önmagam vagyok, de ha mindenképp el akarom dönteni akkor inkább fiús lány vagyok, mint lányos. Nem is külsőre főként, hosszú hajam van, hordok enyhe sminket, a sötét színű rúzsokat kifejezetten imádom, néha-néha még a körmömet is lakkozom, mondjuk tény hogy a ruhatáram jórészt farmerből, bandás pólókból, bakancsokból áll. Magassarkúban felállni sem tudok, nem hogy közlekedni. A viselkedésem, a hobbijaim talán jóval fiúsabbak, ha az általánosan érvényes sztereotípiákat vesszük alapul. Képtelen vagyok kifinomultan és nőiesen viselkedni, imádok PC,PS játékokkal játszani, háborús témájú könyveket olvasni, akciófilmeket, horrorokat, pszichothrillereket nézni (a romantikus dolgoktól a falra tudnék mászni). A focit szeretem nézni és csinálni is, rajongok az oldtimerekért, egy kis bowlingban, csoportos görkorizásban/bicajozásban, pókerezésben, földön ülve pizzazabálásban bármikor benne vagyok. Ellenben a "csajos dolgok", mint a vásárlás, női magazinok olvasása meg ilyenek egyáltalán nem hoznak lázba.

Az ember talán azt gondolná, hogy ez egy fiúnak haverkategória, többnyire az is vagyok számukra, mégis akadtak már akik komolyabban érdeklődtek irántam, bepróbálkoztak nálam. Néhány srácnak ezek a külső-belső jellemzők akár még imponálóak is lehetnek, ahogy eddig észrevettem. Abszolút egyénfüggő, ki mit keres a másik személyben, ha párválasztásról van szó.

2017. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Uptownban annyi a nőiesség mint gal gadot úrban
2017. nov. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!