Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti járnátok depressziós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok depressziós lánnyal? 15L

Figyelt kérdés

Vagdosni nem vagdosom magam és járok pszichológushoz mert meg szeretnék gyógyulni:)

Előrebis köszönöm a válaszokat


2016. dec. 28. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyes!

Ez függ több dologtól.. Az egyik a depresszió nagysága, mivel itt is vannak szintek, egy nagyon mélydepressziós ember az leöli a hangulatot, persze nem tehet róla, de akkor is :/..

Én annyit mondok, ha beleszeretek vagy valami, akkor nem lenne kizáró ok számomra.

17f

2016. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2016. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Attól hogy valaki depressziós attól még lehet ugyanolyan lány mint a többi 😉 fiú létemre néha én is kicsit az vagyok de ez van... Ha cuki és kedves vagy és ha már egy kicsit is jól nézel ki akkor te is találsz magadnak párt!

16 F

2016. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Persze

Felviditanam :)

15/f

2016. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ma már válaszoltam egy ilyen kérdésre nem tudom hogy te voltál e vagy sem de leírom akkor ide is...egyszer próbáltam hogy majd én megváltom a világot...majd én segítek neki...aha persze...senki ne higyje el hogy tud segíteni...kinyír a depressziós belülről segítséget nem fogad el de te leszel a szemét mert nem segítesz neki...majdnem beledöglöttem abba a próbálkozásomba a szó szoros értelmében...a válaszom olyan tuti biztos nem hogy százezer szitokszó sem tudná biztosabbá tenni...az más ha kapcsolatunk közben lesz depressziós de amint meghallom az elején hogy depis instant tiltás akármilyen szép kivülről belülről...
2016. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"létemre néha én is kicsit az vagyok" Kedves 3-as én voltam depressziós az nem néha kicsi szomorúság, hanem állandó szomorúság és gyötrelem még akkor is ha vidámnak kéne lenned! Látom nem vagy tisztában a fogalmakkal, szóval kijavítottalak.

17f

2016. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, akkor olvass utána még egyszer a depressziónak, főleg a mániás depressziónak, te kis állandó gyötrelem. :D
2016. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még annyira nem vészes a helyzet, tehát nem vagy ön és közveszélyes, akkor simán:)

Ugyan hány korunkbeli depis még, én is az voltam. Ez még

nem akkora gond:) attól még biztos klassz csaj vagy

2016. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jársz pszichológushoz, teszel a gyógyulásért, ez pedig azt jelenti, hogy erős vagy, szóval persze!

Én is pszichológus szeretnék lenni, így megértem azokat, akik lelkű gondokkal küszködnek, és le a kalappal, aki elég erős, hogy kimásszon a képzeletbeli gödörből.

2016. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!