Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az ajándékról? Elsősorban lányok/nők.

Figyelt kérdés
Ha a párotoktól/szerelmetektől azt kapnátok hogy befizette a teljes jogsit, hogy legyen, nektek csak menni kell. Nincs a családban autó, naponta 1km a melóhely. Viszont így 1-1,5 évig nem kapnátok mást semmire (se névnap, se évforduló, stb.).

2017. jan. 22. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Én akartam vagy ő eldöntötte?

Ha az első, akkor tök jó.

Ha a második, akkor inkább ne.

Legalábbis nekem úgy nem tetszene.

2017. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem volt kívánság, se nagyon akarás, mivel után is max hétvégente vagy havonta 1-2x lenne autó, de előfordul hogy ennél ritkábban, mert sokat van szerizben az az egy autó ami van.
2017. jan. 22. 19:59
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem tetszene ez az ajándék. Első pasim is előrukkolt nekem ezzel az ajándékötlettel...nem voltam oda érte.

Ha amúgy nincs rá szükség, akkor minek?

2017. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha nyavalyognék a jogsi hiány miatt,ok.Ha nem,én se ugrálnék örömömben.Egyébként egy képeslap/alkalom nem egy akkora összeg,hogy azon spórolni kelljen.Ha csak nem kinyithatós zenélős.
2017. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem mennék el.

Ha kell nekem jogsi, fizetem magamnak.

2017. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha közös megbeszélés, akkor jó. Ha nem, akkor nem örülnék így egyeztetés nélkül, hogy ilyen komoly dologban helyettem akar dönteni.

Egyébként meg nekem ez túl drága ajándék lenne másfél évre is levetítve.

2017. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megkérdezésem nélkül intézné így, akkor nem tetszene. Meg azért az durva hogy most jó darabig nem kapnál semmit, mert azért egy szál rózsát, bonbont stb azért apróságot adhatna, én rengetegszer találok pár száz forintért szép ajándékot. Na meg írtad hogy alig tudnád használni az autót, akkor meg ráért volna a jogsi addig, amíg megengedhetsz magadnak egy autót is.
2017. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint mások is írták, ha tudod hogy szeretne jogsit, akkor oké. De ha szóba se kerül a téma akkor nem.
2017. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Csak ha tudja, hogy szeretnék jogsit. Önkényesen ne döntse el, hogy aranyom, menjél vezetni. Miaffff :D
2017. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én kaptam ezt hogy akkor ő befizeti, mondván karácsonyra, évfordulóra, valentin napra, névnap, szülinap, karácsony újra és még ki tudja meddig. Csak kíváncsi voltam a véleményekre. De még jöhet amúgy!

Felhoztam az évfordulót hogy mi a terv (1 hét múlva lesz) és azt kaptam válaszul: kapsz jogsit, nem elég?! :\

Szóba került, de nem úgy hogy akarok, hanem hogy majd egyszer lehet, ha szükségem lesz rá, de nem égető, szerinte munkához jól jön, meg ha vele van valami, jó az ha ott van a tárcádban alapon... De a melóhelyem 1km-re van (belvárosban, sétálva hamarabb ott vagyok mint a lámpáknál az autók + fizetős a parkoló a környéken) és még 4 hónapig fixen ott leszek, nem keresek úgy hogy autóm is legyen. A családban senkinek nincs autója, neki van csak, de az sokszor van szervizben mostanában apró dolgokkal de heteket is néha, sőt nem merném vezetni se, mert az az övé, tipp-topp autó, egy kezdő sofőr meg csak nem úgy kezeli. Plusz ellentétes műszakban vagyunk, sőt ő reggel 5 kor elmegy és este 7kor jön haza.. Én viszont 8ra járok, 3ig vagyok.

2017. jan. 22. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!